Profesyonel Cihaz Onarım Teknisyenleri

Cep Telefonu
Teknik Tamir Servisi

Telefonlarınız sizin için önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle cihazınızı aldıktan sonraki 24 saat içinde cihazınızı onarıp, size teslim etmek için hazırlamayı amaçlıyoruz.

Cihazınızı bize teslim ettiğinizde, eğitimli bir teknisyen sahip olduğu sorunları teşhis eder ve olması gerekenleri hemen onarmaya / değiştirmeye başlar. Onarıldıktan sonra, tamamen garantili olarak cihazı size geri göndermiş oluyoruz.

Telefon Bakımı ve Onarımı

Hızlı ve Kolay Tamir

Çoğu Arıza
24 Saatte Giderildi

Markalara göre özel onarım gerçekleştiren ekibimiz, uzman olduğu cihazın arıza tespiti için hemen harekete geçmektedir.

Her markanın kendi uzmanı olduğu için tamir, onarım ve değişimlerde oldukça hızlı bir şekilde sorun tespitini yapıp, onarım aşamasına geçmiş oluyoruz. Son test aşamaları da yapıldıktan sonra alıcı adresine kargolanır veya servisimizden teslim alabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Hızlı Ve Kolay 3 Aşamalı İşlemimiz

Cihazınızı Gönderin

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinden birine kurumsal bilgilerimizle karşı ödemeli olarak cihazınızı güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazınızın ilgili platformdan takip edebilirsiniz.

Çalışmaya Başlayacağız

Cihazınız bize ulaştıktan sonra uzman teknisyen arkadaşımız hemen arıza tespitini gerçekleştirecektir. Arıza tespitinden sonra sizinle iletişime geçilerek onarım/bakım için bilgi alınacaktır.

Geri Göndereceğiz

Onarım ve bakım işlemlerinden sonra yetkili ekibimiz cihazınızı test edecektir. Servisle ilgil bilgilendirmeler tarafınıza yapıldıktan sonra size telefonla geri dönüş yapılıp, gönderilecektir.

Bizi Arayın

× Whatsapp Destek