iPhone Ekran Değişimi

iPhone 5s Ekran Değişimi

iPhone 5s cep telefonlarının ekranları düşme, darbe alma gibi sebeplerden kırılabilir veya çatlayabilir. Bu durumda iPhone 5s ekran değişimi yapılmalıdır. Ekranın çatlak veya kırıl olması ekran değişimini gerektirir. Apple marka telefonlarınızda farklı bir problem varsa dahi ekran kırıksa öncelikle ekran değişimi yapılmalıdır. Firmamız iPhone 5s, iPhone 5 ve diğer tüm cep telefonu markalarının ekran değişiminde orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Kısa bir süre içerisinde kırık olan cep telefonunuzun ekranını değiştirebilir, eski halinden daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ekran değişimlerinin yanı sıra dokunmatik arızaları, tuşlarda meydana gelen arızalar, batarya arızaları ve şarj etme sorunları gibi donanımsal problemlerde kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde arızanızı gidermekteyiz. Ayrıca yazılımsal problemlerde de sorunu en kısa sürede tespit ederek gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

iPhone ekran değişimi donanımsal bir problemdir, bu sebeple cep telefonunuzun açılması gerekmez. Sadece ekranın düzelip düzelmediğini kontrol edebilmek için cep telefonunuz açık konuma getirilmelidir. Bu durum haricinde telefonunuzun içerisindeki bilgiler kesinlikle kaybolmaz ya da silinmez. Ancak yazılımsal problemlerin olduğu durumlarda cep telefonları sıfırlanır. Bu sebeple her ihtimale karşı bilgilerinizi yedeklemeniz daha doğru olacaktır.

Ekran değişimi fiyatları telefonun markasına ve kullanmak istediğiniz ekranın özelliklerine göre değişiklik gösterir. iPhone 5s ekran değişimi ve iPhone 5 ekran değişimi fiyatlarını firmamız ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Ekranınızda bulunan çatlak veya kırıklığın seviyesine göre ekran değişimi özellikleri değişmektedir. Küçük hasarlı ekran kırıklarında ön cam değişimi düşünülebilir. Ancak ekranınızda büyük bir hasar varsa genelde ekran, cam, çerçeve ve panel birlikte değiştirilir. Bunun sebebi iPhone cep telefonlarının diğer markalara göre farklı bir tasarıma sahip olmasıdır. iPhone telefonlarda ekran değişimi yapılırken ön cam yüksek ısı ile çıkarılır. Bu sebeple iç ekrana zarar vermemek için genelde ekran, cam ve çerçeve birlikte değiştirilir.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmetlerini şekillendiren bir firmadır. Cep telefonlarınızın her türlü yazılımsal ve donanımsal arızalarında sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak için yanınızdayız.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
Perşembe 25th Temmuz By

Leave your reply

Your email address will not be published.

Bizi Arayın

× Whatsapp Destek