Apple iPhone 6S Ekran Değişimi

iPhone 6S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Marka: Apple
Model: iPhone 6S
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

Dünyanın önde gelen teknoloji devlerinden iPhone 6S cihazınız varsa bakım ve onarım işlemleri için firmamız hizmet vermektedir. En sık yaşanan sorun ise ekran arızalarıdır. Bu yazımızda iPhone 6S ekran değişimi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz

İçerik

  1. Orijinal Parça ile Ekran Değişimi
  2. iPhone 6S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?
  3. iPhone 6S Ekran Değişimi Fiyatı
  4. Onarım Süresi
  5. Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

Orijinal Parça ile Ekran Değişimi

Apple cihazlar dünyaca rağbet gören ve marka değeri yüksek olan cihazlardır. Sadece bir telefon ihtiyacından ötürü değil, bir prestij olarak Apple cihazlar tercih edilir. Bu yüzden de cihazın orijinalliğini korumak oldukça önemlidir.

Telefonlarda en sık karşılaşılan arıza ekran hasarlarıdır. Bir an bile elimizden düşmeyen telefonlar sık sık düşer, çarpar ve hasar görür. Bu durumlarda ekran değişimi şarttır. Ekran değişimi yapılırken öncelikle ekran temin etmek gerekir. Ekran için piyasada genellikle 3 seçenek bulunur. Orijinal ekran, yan sanayi ekran ya da ikinci el ekran arasından seçim yapmak gerekir. Firmamız içinse tek bir ekran seçeneği vardır o da orijinal ekrandır. Çünkü diğer ürünlerle onarım yapmak sizlere kesin çözüm sunmayacaktır. Tamir edilen cihaz orijinalliğini kaybeder ve performans düşüşü yaşar. Cihazınız eski verimini göstermediği gibi kısa sürede yeniden onarım isteyecektir. İşte bu tabloda iki kez masraf yapmanız gerekir. Bunun yerine orijinal ürün seçimi ile tek bir onarım ile ilk günkü performans yakalanır. Firmamız iPhone 6S ekran değişimi yaparken orijinal ürünlerden şaşmayacaktır.

iPhone 6S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi için firmamızı tercih etmeniz halinde cihazı tarafımıza güvenle teslim edebilirsiniz. Kargo ile ürün göndermek de mümkündür. Sizinle iletişime geçilerek süreç yürütülür ve onarımı tamamlanan cihaz size gönderilir.

Kayıt altına alarak teslim aldığımız cihazınız için uygun ekranı temin ederek hemen çalışmaya başlıyoruz. İlk olarak cihazınızdan hasarlı olan ekran sökülerek çıkarılır. Sonrasında yeni ekran denenir ve uygun görülürse hemen montaja geçilir yeni ekran takıldıktan sonra kalite kontrol yapılır. Bir sorun görülmemesi halinde cihaz teslime hazırdır. Tüm bu işlemler bir gün içinde halledilecektir. Sabah bıraktığınız telefonu öğlene, öğlen bıraktığınızı akşama teslim alabilirsiniz.

iPhone 6S Ekran Değişimi Fiyatı

Apple cihazlar kalitesiyle göz doldurduğu gibi fiyatı ile de göz doldurur. Bu yüzden iPhone 6S ekranlar fiyatı ile diğer markalara göre kısmen biraz daha pahalıdır. Ancak tabi ki fiyatlar Apple cihazınızın modeline göre farklılık gösterir. Kesin fiyat için firmamızla iletişime geçerek fiyat almanız kararınızı kolaylaştıracaktır. iPhone 6S orijinal ekran değişimi fiyatları 500 lira seviyelerinde oynar diyebiliriz.

Onarım Süresi

Cep telefonları herkesin en kıymetli eşyalarındandır. Bir dakika bile ayrı kalmak mümkün değilken, tamire bıraktığınız cihazınızdan günlerce ayrı kalmak düşünülemezdir. İşte bu yüzden sizlere çok hızlı hizmet veriyoruz. Telefonunuzdan bir gün bile ayrı kalmadan onarım sağlıyoruz. Bize teslim ettiğiniz cihazını aynı gün içinde onarılmış bir şekilde yeniden teslim ediyoruz. Sunduğumuz hızlı hizmet sayesinde cihazınız hemen elinizde olacaktır. Üstelik ilk günkü gibi sağlam ve şık olarak kullanmaya devam edersiniz.

Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

Yüksek fiyatlar ödeyerek aldığınız telefonunuzu emanet edeceğiniz firmanın imajı oldukça önemlidir. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin yaptığı olumlu dönüşler bizim en önemli referansımızdır. Ekran değişimi sonrası memnuniyet uzun süre devam eder ve firmamız tavsiye edilir. Siz de müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle çalışabilirsiniz.

 

Apple iPhone 6S Ekran Değişimi
iPhone 6S Ekran Değişimi Fiyatları

 

Acil Cep Servis olarak tüm marka ve modellerin ekran değişim hizmetlerinin yanında bakım ve onarım, garantili değişim bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçip, anlık bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S  ekran değişimi fiyatı 1 ay telefon tamiri teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.

Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 6S ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 1 ay telefon tamiri imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Acil Cep Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra “kırılmadığı sürece” bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız.

Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 406864844 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

TEL : +90 534 392 72 86
GSM : +90 543 787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286
Email: destek@acilcepservis.com


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
Telefon Tamiri
iPhone 6S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Yazı Adı
iPhone 6S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Açıklama
Dünyanın önde gelen teknoloji devlerinden Apple iPhone 6S cihazınız varsa bakım ve onarım işlemleri için firmamız hizmet vermektedir. En sık yaşanan sorun ise ekran arızalarıdır. Bu yazımızda iPhone 5C ekran değişimi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz
Yazar
Yazar
Acil Cep Servis Hizmetleri
Firma Logo

Leave your reply

Your email address will not be published.

Bizi Arayın

× Whatsapp Destek