LG G3 Ekran Değişimi Fiyatı

LG G3 ve LG G2 modelleri ekran kırılması ve dokunmatik problemlerinin en çok yaşandığı LG modellerindendir. Firmamızda LG marka cep telefonu modelleri için ekran değişimi yapılmaktadır. Ekran değişiminde orijinal parçalar kullanılır. Ekran değişimi fiyatları modele ve seçtiğiniz ekran çeşidine göre değişiklik gösterir. Ekran değişimlerinde bilgileriniz silinmez, telefonunuz eski hali ile size teslim edilir.

LG ekran değişimi ve LG G2 dokunmatik sorunu tamiri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekran kırılmaları iç ekran veya dış ekranda görülebilir. İç ekran telefonunuzun size bilgileri gösterdiği alandır. Dış ekran ise iç ekranı koruyan en dışta bulunan cam bölmedir. Ekran değişimlerinden aksi bir durum söz konusu olmadığı sürece iç ekran, ön cam, çerçeve ve dış panel birlikte değiştirilir. Tüm değişimlerde orijinal ürünler kullanılmaktadır.

Ekran değişimi sonrasında ekran performansınızda herhangi bir değişiklik gözlenmez. Dokunmatik hassasiyetiniz, ekran parlaklığınız aynı kalır. Telefonunuz kırılmadan önceki kalitesine tekrar döner. Yapılan yeni ekran firmamız tarafından garantilidir ve kullanıcı hatasından kaynaklanmayan arızalarda ekran değişimi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

LG G2 dokunmatik sorunu bu modelde en çok karşılaşılan problemlerdendir. Dokunmatiğin hassasiyetini kaybetmesi durumunda genelde ekran değişimi yapılmalıdır. Ekran değişimlerinde öncelikler eski ekran çıkartılır. Cep telefonunun içerisinde zaman içerisinde biriken kir ve tozlar arındırılır. Bu aynı zamanda ekran performansınızı da arttıracaktır. Ardından LG ekran değişimi için yeni ekran takılır ve çalışıp çalışmadığı test edilir. Bu işlem çok kısa bir sürede gerçekleştirilir ve cep telefonunuzda bulunan herhangi bir belgenin veya fotoğrafın silinmesi söz konusu değildir.

LG G3 ve G2 cep telefonlarında ekran kırılması düşürme, darbe alma veya sıvı dökülmesi sonucu gerçekleştiği için tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve garanti kapsamına girmez. Sadece kaskolu cep telefonları için garanti kapsamında ekran değişimi gerçekleşir. Firmamız, ekran değişimi, dokunmatik hassasiyetinin bozulması, tuş takımlarının çalışmaması gibi arızalarda en kaliteli hizmeti vermektedir. LG G3 ekran fiyatı hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan tüm soruları sormak için iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
Pazartesi 29th Temmuz By

Leave your reply

Your email address will not be published.

Bizi Arayın

× Whatsapp Destek