Samsung Ekran Fiyatları

Samsung J7 Prime ve Samsung Galaxy S7 Edge, diğer modellere oranlar fiyat performans açısından oldukça öndedir. Güncellemeleri almaya devam etmesi, ortalamanın üzerinde performans göstermesi ve makul fiyatlarda satışa sunulması sebebiyle Samsung’un bu iki modeli en çok kullanılan telefon modelleri arasında.

Cep telefonları düştüğünde veya darbeye maruz kaldığında ekranları kırılabilir. Cep telefonları ekranlar diğer tüm dijital aletlerde olduğu gibi iç ekran ve dış ekran olmak üzere 2 katmandan oluşur. İç ekran, görüntülerin gösterildiği ana ekrandır. Dış ekran ise iç ekranı korumak için ve dokunmatik özelliğinin kullanılabilmesi için tasarlanan ön camdır.

İç ekran kırılmaları dış ekran kırılmalarına göre her zaman daha maliyetlidir. Bazı durumlarda iç ekran ve ön cam birlikte kırılırken bazı durumlarda darbenin şekline göre sadece iç ekran veya sadece ön cam kırılabilir. Samsung J7 ekran fiyatı ve S7 Edge ekran fiyatı, cep telefonunuzun ekranının kırılma derecesine göre değişiklik gösterir.

Firmamızda Samsung ekran değişimi orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirmektedir. Kısa bir süre içerisinde ekran değişimleriniz tamamlanır ve cep telefonunuz yeniden kullanılabilir hale getirilir. Aynı şekilde dokunmatik problemlerinizde de ekran değişimi yapmak gerekebilir. Ekran değişimi fiyatları tercih ettiğiniz ekran çeşidine göre de değişebilir.

Ekran değişimi haricinde cep telefonunuzda meydana gelen tüm yazılımsal ve donanımsal problemler de çözülmektedir. Dokunmatik arızaları, tuş takımında yaşanan arızalar, batarya değişimi, şarj etme ile ilgili problemler en kısa sürede tamir edilir. Cep telefonunuzda bulunan yazılımsal problemler de en kısa sürede tespit edilir ve tamir edilir.

Ekran değişimlerinizde cep telefonunuzda bulunan bilgiler silinmez veya kaybolmaz. Ancak cep telefonunuzda var olan yazılımsal problemlerde telefonunuz sıfırlanabilir. Tüm Samsung J7 ekran fiyatı ve S7 Edge ekran fiyatı iç ekran ve dış ekran değişimlerinde orijinal ve garantili parçalar kullanılmaktadır. Değişimden sonra ekranınızın kırılmaması ve korunması için kırılmaz cam kullanabilirsiniz. Kırılmaz cam belli derecelerdeki darbelere karşı dayanıklıdır ve telefonunuzun ömrünü uzatır. Ekran değişimi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]
Salı 30th Temmuz By

Leave your reply

Your email address will not be published.

Bizi Arayın

× Whatsapp Destek