Soruma cevap bulamadım?

Aklınıza takılan sorular bu sayfada bulamadınız mı? Sizlere daha iyi hizmet vermek için sorunuzu bize iletişim sayfasından lütfen iletin.

Bize iletişim sayfamızdan, telefon, mail ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Genel Sorular

Acil Cep Servis tüm marka ve model akıllı cep telefonları ve akıllı tabletler için tamir hizmeti vermektedir. Detaylı listeyi ana sayfamızdan görebilirsiniz.
Ortalama servis süremiz 5 iş günüdür.
Acil Cep Servis'e tamir talebinde bulunduktan sonra bir takip numarası tarafınıza gönderilir. Bu numara ile internet sitemizden veya bize telefonla ulaşarak, telefonunuzun hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.
Ödeme, isteğinize göre fiyat onayında online ödeme ile veya tamir işlemi bitip telefon tarafınıza ulaştırıldığı zaman kapıda kredi kartı, nakit ödeme, havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.

Teknik Sorular

Telefonunuzun açılmaması birçok farklı arızadan kaynaklanabilir. Telefonunuzu incelemeden bu farklılıkları anlayamayacağımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir.
Telefonunuzun suya düşmesi birçok farklı arızaya sebep olabilir. Telefonunuzu incelemeden hangi parçaların hasar gördüğünü anlayamadığımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir.
Tahmini fiyat, seçtiğiniz telefon, marka, model ve arıza nedeninin muhtemel tamir ve kurye servis bedelidir. Gerçek fiyat telefonunuzun tarafımızca incelenmesinden sonra size iletilecek ve onayınızdan sonra tamire başlanacaktır. Onayladığınız ücret telefon tamir edilip tarafınıza teslim edildikten sonra ödemenizi kredi kartından, nakit, havale veya EFT yoluyla yapabilirsiniz. Tahmini fiyatlarımız değişen parça bedelleri ve işçilik üzerinden hesaplanır.