ACS-058511

Alcatel Arka Kamera Değişimi

Uzun süreli kullanımlara bağlı olarak akıllı mobil telefonlarda, kameranın görüntü kalitesini kaybetmesi, darbelere ve düşürmelere bağlı olarak, cihazın fotoğraf çekme işlevini yerine getirememesi gibi durumlar oluşabilir. Alcatel akıllı mobil cihazlarda ve tüm marka ve model akıllı telefonlarda, arka kameranın değişmesine sebep olabilecek ciddi bir hasar da cihazın kamera sisteminin sıvı ile temasıdır. Bu gibi durumlar yaşandığında, cihaz kamerasının değişiminden başka bir seçenek maalesef kalmaz. Bu gibi durumlar, kullanıcı hatası kaynaklı bir durum söz konusu olduğundan cihazın garanti kapsamındaki işlemlerden biri olarak değerlendirilmesi de söz konusu değildir.

Açıklama

Acil Cep Servis olarak akıllı cep telefonunuzda meydana gelen arka kamera hasarını, parça değişimi işlemi ile gideriyoruz. Bu gibi durumlarda problemi giderirken, cihazın arka kamera değişimi işlemini, orijinal yedek parçalar yardımıyla gerçekleştiriyoruz. Orijinal yedek parçaların kullanılmasında neden ise, söz konusu problemin, yan sanayi yedek parçaların kullanılmasıyla tekrarlaması riskinin olmasıdır. Ayrıca, cihazın orijinal bütünlüğünün, bozulması, takip eden süreçte cihazın değerinin düşmesine sebebiyet verir.

Alcatel marka cep telefonlarında ve diğer tüm marka ve cihazlarda, arka kamera değişimi işlemi gerçekleştirilirken, donanımsal bir müdahale söz konusu olur. Bu anlamda cihazın, içerisinde depoladığınız ya da harici depolama aygıtında bulunan kişisel verilerinizin kaybı söz konusu olmaz.

Tamiri gerçekleştirilen tüm cihazların, kontrolü uzman teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilir ve tamir işlemi sonrasında denenmeyen hiçbir akıllı mobil cihaz, müşteriye ulaştırılmaz. Herhangi bir nedenle vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız, tamirin amacına ulaşmadığını düşünürseniz ya da sorunun devam ettiğini görürseniz, müşteri destek ekibimiz ile mutlaka irtibata geçiniz.

Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolar aracılığıyla tamiri tamamlanmış cihazların gönderimi sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir