ACS-058512

Alcatel Arka Kapak Değişimi

Alcatel akıllı mobil cihazların, darbelere ve düşürmelere karşı arka kapağının hasar görmesi gibi durumlar oluşabilir. Darbeler ve düşürmeler kullanıcı kaynaklı hatalar olarak görüldüğünden maalesef garanti kapsamında değerlendirilemez. Böyle bir durumda cihazınızın sağlıklı bir biçimde kullanımının sürdürülmesi için arka kapak değişimi işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Arka kapak değişimi gerçekleştirilmediği takdirde, cihazınızın arka kapağa bağlı olarak işlevini yerine getiren diğer parçalarında da problemler yaşanabilmektedir.

Açıklama

Tüm Alcatel marka akıllı mobil cihazlarda ve diğer marka ve modellerde ürünün hasar görmüş olan parçasının değişimi orijinal yedek parça ile değiştirilmelidir. Aksi takdirde, yan sanayi yedek parça, cihazınızın işlevini tam anlamıyla yerine getirememesine, parça değişimine neden olan sorunun tam anlamıyla giderilememesine ve yine cihazınızın orijinal bütünlüğünün bozulmasına sebep olacaktır.

Acil Cep Servis olarak, bakım ve onarım işlemini üstlendiğimiz tüm marka ve model akıllı telefonlarda, orijinal yedek parçalar ile çalışmaktayız. Bunu yapmaktaki amacımız cihazınızın orijinal bütünlüğünün bozulmasını engelleyerek, pahasının düşmesinin önüne geçmektir.

Tamir işlemi gören tüm cihazlarınızın uzman teknik ekibimiz tarafından, kontrolleri sağlanır ve denemesi yapılmayan hiçbir cihazın transfer süreci başlamaz.

Deneme işlemi yapılıp sorunu giderilen ve parça değişimi gerçekleştirilen tüm cihazlarda, anlaşmalı kargolarımız aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gönderim sağlanmaktadır. Kargo sürecinde yaşanabilecek olası kayıp, çalıntı ve hasar gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek amacıyla, cihaz tamir işleminin fatura edildiği kişiye gönderilir. Bunun yanı sıra anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığı ile, söz konusu kişiye teslimat gerçekleştirilir, başka birinin gönderimi sağlanan kargonun teslimatını alması mümkün olmaz.

Herhangi bir nedenle vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız, bakım onarım işleminin amacına ulaşmadığını düşünürseniz ya da sorunun devam ettiğini net bir biçimde gözlemliyorsanız, müşteri destek ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Arka Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir