ACS-058513

Alcatel Batarya Değişimi

Yeni nesil akıllı mobil cihazların bataryalarında yaşanan sorunların temel nedeni, cihazın bataryasının kullanım ömrünü doldurmuş olmasıdır. Bunun yanı sıra, kullanım koşullarına bağlı olarak batarya ömrünün ön görülen süreden önce sona ermesi gibi bir durumla da karşılaşılabilir. Elektrik akımında meydana gelen ani değişimler, yüksek ısıya maruz kalma, sıvı ile temas, cihaza uygun olmayan şarj aletlerinin kullanılıyor oluşu,  şarj depolama süresinin tamamlanmasını beklemeden cihazın güçten ayrılması gibi nedenlerle de batarya kayıpları yaşanabilmektedir. Böyle bir durumda yapılacak tek şey bataryanın, değişim işleminin gerçekleşmesidir.

Açıklama

Acil Cep Servis olarak bu gibi durumlarla karşılaştığınız takdirde, cihazınızın batarya değişimi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Değişim işlemi sonrası cihaz marka ve modeli ne ise ona göre orijinal parçalarla çalışmaktayız. Aksi takdirde kullanılan yan sanayi batarya, cihaz sorununun devam etmesine neden olabileceği gibi, bataryanın patlaması gibi durumlara sebebiyet verebilmektedir. Yan sanayi batarya kullanımı sebebi ile patlayan bir batarya, cihazınızı tamamen kaybetmenize hatta ciddi yaralanmalara sebebiyet verebilmektedir.

Firmamızda değişimi gerçekleştirilmiş tüm yedek parçaların kontrolü, uzman teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kontrolü sağlanmayan hiçbir cihazın tarafınıza gönderimi gerçekleştirilmez. Herhangi bir nedenle almış olduğunuz hizmetten memnun kalmazsanız ya da sorunun devam ettiğini gözlemlerseniz, müşteri destek ekibimiz ile mutlaka görüşme sağlayınız.

Talebiniz doğrultusunda, tamir işlemi gerçekleştirilmiş tüm akıllı mobil cihazların, Türkiye geneli gönderimi gerçekleştirilmektedir. Kargo sürecinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması için, cihazın tamirinin fatura edildiği kişiye gönderim sağlanır ve başka birine teslimat kesinlikle gerçekleştirilmez.

Batarya değişimi tüm akıllı telefonlar için donanımsal bir müdahaledir. Bu anlamda cihazınızda depoladığınız verilerin kaybı gibi bir durum söz konusu olmaz. Tamir işlemi esnasında hiçbir cihaza, format işlemi yapılmaz.

Detaylı bilgi için mutlaka arayın.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir