ACS-058514

Alcatel Ekran Değişimi

Telefon piyasasının ilk örneklerinden biri olan Alcatel marka telefonlar, değişen teknolojik koşullarında etkisiyle akıllı mobil cihaz üretimi de gerçekleştirdi. Alcatel marka akıllı cep telefonlarında da genellikle kullanıcı hatasına bağlı olarak meydana gelen ekranın çatlaması, kırılması ya da ekranın basmıyor olması gibi durumlar yaşanabilir. Bu gibi bir deformasyon söz konusu olduğunda Alcatel marka akıllı mobil cihazınızın ekran değişim şarttır.

Açıklama

Acil Cep Servis firmamız garantisiyle, Alcatel marka akıllı cep telefonu ekran değişimi söz konusu olduğunda, yeni takılan telefon ekranı kesinlikle Alcatel tarafından üretilen orijinal yedek parça olan, ekrandır. Orijinal parçalarla çalışmaktaki amacımız, söz konusu sorunun yan sanayi ürün montesi ile tekrarlanmasının ya da yapılan tamir işleminin amacına ulaşmamasının önüne geçmektir.

Yan sanayi herhangi bir yedek parça montesi orijinal olan bir telefona yapıldığında, cihazın hem orijinal bütünlüğü ile ilgili ciddi bir kayıp söz konusu olacak hem de cihazın pahası düşecektir. Acil Cep Servis olarak tüm marka ve modellerde orijinal parçalar ile çalıştığımızdan, tamir işlemi sonra cihazınızda böyle bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bunun yanı sıra, Alcatel marka mobil cihazlarınızda ekran değişimi işlemi, cihaza tam anlamıyla uygulanan donanımsal bir müdahaledir. Yani tamir işlemi sonrası, depolamış olduğunuz, kişisel verilerinizin kaybı gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmaz, tamir sonrası telefonunuza ya da harici depolama aygıtınıza format işlemi uygulanmaz.

Kargo sürecinde yaşanabilecek kayıp ve ya çalıntı gibi olumsuz durumların önüne geçilebilmesi için, anlaşmalı kargo firmasınca cihazın tamirinin fatura edildiği kişiye teslimatı yapılır. Müşteri talebi doğrultusunda, Türkiye’nin her yerine tamiri ve tamir işlemi sonrasında kontrolü sağlanmış olan cihazınızın gönderimi sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi için mutlaka irtibata geçin.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir