ACS-058515

Alcatel Home Tuşu Değişimi

Akıllı cihazlarınız, genel manada tasarım olarak ön yüzde tek bir tuş barındırmaktadır. Bu tuş home tuş olarak ifade edilmektedir ve dokunmatik ekrandan bağımsız olarak işlevini yerine getirmektedir. Home tuş problemleri genellikle, cihazların sıvı ile temas etmesi, ciddi bir darbe alması veya düşürülmesi sonucunda gerçekleşir. Saymış olduğumuz nedenler kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için home tuş tamiri işleminin bu nedenlerden kaynaklanması garanti kapsamında değerlendirilmemesine neden olmaktadır. Böyle bir noktada yapılması gereken tek şey home tuş değişimi işlemi yapmak olur.

Açıklama

Cihazınızda gerçekleştirilecek tüm yedek parçaların değişiminde, orijinal yedek parçanın kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü yan sanayi bir yedek parçanın kullanılması, cihazınızda bulunan söz konusu problemin çözülmesinin önüne geçeceği gibi, sorunun maliyetli bir parça değişimi işlemi sonrasında tekrarlanmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca cihazınızın orijinal bütünlüğünün bozulmasına da sebep olacaktır. Bu da cihazınızın pahasının düşmesi anlamına gelmektedir.

Acil Cep Servis olarak tüm cihazlarınızın home tuş değişimi işleminde, bahsettiğimiz sorunların yaşanmaması adına, orijinal yedek parçalarla çalışmaktayız.

Tamir işlemi gerçekleştirilen tüm cihazların anlaşmalı kargolar aracılığı ile Türkiye geneli gönderim işlemi gerçekleştirilmektedir. Kargo transfer süresince yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçilebilmesi amacıyla, cihazlarınız, tamir işleminin fatura edildiği kişi adına gönderilir ve teslimat işlemi ikinci bir kişiye gerçekleştirilmez.

Alcatel cep telefonlarında, home tuş değişimi işlemi tamamen donanımsal bir müdahaledir. Bu anlamda depolanan verilerinizin kaybı kesinlikle söz konusu olmaz. Tamir işlemi esnasında hiçbir cihaza format işlemi yapılmamaktadır.

Tamiri gerçekleştirilmiş olan cihazların kontrolleri, uzman teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve kontrolü sağlanmamış hiçbir ürün, kullanıcıya iletilmez. Bu anlamda yaşanabilecek tüm sorunların engellenmesi hedeflenmektedir.

Detaylı bilgi ve size özel teklifler için bize ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Home Tuşu Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir