ACS-058516

Alcatel Hoparlör Değişimi

Günümüz akıllı cihazları, sadece iletişim hizmeti sunmaz, telefonlarınızla yüksek kalitede fotoğraf çekebilir, film izleyip, müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle film ve müzik söz konusu olduğunda yani, cihazınızın ses konusunda desteğine ihtiyacınız olduğunda, hoparlör hayati önem taşıyacaktır.

Açıklama

Akıllı cep telefonların hoparlör sistemine dair karşılaşılan en yaygın problemi darbelere, düşürmelere ve sıvı temasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Cihazınızın hoparlörü ile ilgili yaşanılan sorunlar, bildirim seslerinin, dışa yansımasını da engellemektedir. Bu anlamda cihazın kullanım kalitesinin düşmesine neden olur.

Acil Cep Servis olarak, Alcatel marka cep telefonlarınız ile ilgili yaşadığınız hoparlör problemlerinde, orijinal yedek parça değişimi işlemi gerçekleştirerek, sorununuzun giderilmesini sağlıyoruz. Alcatel marka cep telefonlarında ve parça değişimi gerçekleştirilmiş cihazlarda orijinal yedek parçalar ile çalışılmaktadır. Bu sayede cihazınızın sahip olduğu orijinal bütünlük korunur ve akıllı cep telefonunuzun pahasının düşmesi engellenir.

Acil Cep Servis‘te, parça değişimi işlemi söz konusu olduğunda, tamir işlemi gören cihazlara sadece donanımsal müdahale söz konusu olur. Bu anlamda, tamir işlemi öncesinde, cihazınızda depoladığınız kişisel verilerinizin kaybı söz konusu olmaz. Donanım müdahalesi yapılarak, parça değişimi işlemi gerçekleştirilen hiçbir cihaza format işlemi uygulanmaz.

İsteğinize bağlı olarak tamir işlemi tamamlanmış tüm cihazların, Türkiye geneline anlaşmalı kargolar aracılığıyla gönderimi sağlanmaktadır. Kargo sürecinde, söz konusu cihazın kayıp, çalınma ve hasar gibi olumsuz durumlarla karşılaşmasının önüne geçebilmek amacıyla, cihazın tamir işlemi kimin adına fatura edildiyse, gönderim o kişiye sağlanır. Kargo personellerinin cihazı bir başkasına teslim etmesi söz konusu dahi olmaz.

Tamir işlemi tamamlanan Alcatel marka telefon hoparlör sistemi ve diğer tüm marka ve modellerin yedek parçaları kontrol edilmeden hiçbir şekilde kullanıcılara ulaştırılmaz. Detaylı bilgi ve destek için mutlaka arayın.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir