ACS-058517

Alcatel Kamera Camı Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının, yeni nesil akıllı mobil cihazlarda eylem alanı oldukça geniştir.  Geçmişte telefonun asıl amacı olan iletişim kurmanın yanı sıra günümüzde akıllı cihazlarınız size yüksek çözünürlükle fotoğraf çekme, video kaydı alma, film izleme, müzik dinleme oyun oynama gibi birçok aktiviteyi bir arada sunabilmektedir. Bu anlamda akıllı cep telefonunuzdan tam anlamıyla faydalanmak istiyorsanız, cihaz parçalarınızın tam anlamıyla işlevini yerine getirebiliyor olması gerekir.

Açıklama

Yeni nesil akıllı mobil cihazların sunduğu aktivitelerden biri olan fotoğraf çekme işlemi, cihazın kamera sistemi aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda cihazın kamera sisteminde meydana gelebilecek olası bir arıza, kırılma, çatlama ya da sıvı temasına bağlı olarak oksitlenme, cihazınızın görüntü kalitesinin düşmesine sebep olacaktır. Özellikle cihazın kamera camı ile ilgili düşmelere ve darbelere bağlı olarak meydana gelen kırılmalar ve çatlamalar, cihazın sahip olduğu görüntü kalitesini tam anlamıyla kaybetmesine neden olur. Böyle bir durumda cihazın kamera camı ile ilgili bir yedek parça değişimi işlemi olmak zorundadır.

Acil Cep Serviste Alcatel marka cep telefonlarınızın kamera camı değişimlerinde ve değiştirilen tüm yedek parçalarda, işlem sırasında orijinal yedek parçalarla çalışılmaktadır. Bu anlamda cihazınızın sahip olduğu orijinal bütünlüğün korunması sağlanırken, yan sanayi yedek parça sebebiyle yaşanan sorunun kısa bir süre sonrasında tekrarlamasının önüne geçilir.

Tamir işlemi tamamlanmış tüm akıllı mobil cihazlarda olduğu gibi, Alcatel marka cep telefonlarında da uzman teknik servisimiz kontrolleri sağlamaktadır. Tamir işlemi sonrasında kontrolü sağlanmamış hiçbir cihaz kullanıcıya gönderilmez.

Talebe bağlı olarak Türkiye’nin her yerine kargo işlemi gerçekleştirilir ve cihaz tamiri kimin adına fatura edilmiş ise teslimat o kişiye sağlanır.

Detaylı bilgi ve destek için, müşteri destek numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Kamera Camı Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir