ACS-058518

Alcatel Kasa Değişimi

Akıllı cep telefonlarında, iletişim işlevini yerine getirmesi kadar, dizayn da kullanıcılar için hayati önem taşımaktadır. Akıllı cep telefonu tasarımcıları, estetik görünüme de dikkat eder bu anlamda, telefonunuzun estetik bütünlüğünü sağlayan en temel parçası, cihazın kasasıdır. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak akıllı cep telefonlarının kasalarında, aşınmalar meydana gerçekleşebilmektedir. Bunun yanı sıra düşürmeler ve darbeler sebebiyle yine cihazın kasasında, çizilmeler çatlamalar meydana gelebileceği gibi ciddi hasarlar söz konusu olduğunda, cihazın estetik bütünlüğünün bozulmasının yanı sıra, işlevini yitirmesi de söz konusu olabilmektedir.

Açıklama

Alcatel marka cep telefonlarında ve diğer tüm marka ve model akıllı cihazlarda ciddi darbelere karşı, cihazın kasasında meydan gelen hasarlar, kasaya bağlı olarak işlevini yerine getiren diğer parçalarında işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu gibi durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiğinden maalesef garanti kapsamında kabul edilmez ve cihazda parça değişimi işlemi gerçekleşmesi zorunlu bir hal alır.

Alcatel marka ve diğer tüm marka ve model cihazların, hasar gören kasaları Acil Cep Servis garantisi ile değiştirilebilmektedir. Tüm parça değişim işlemlerinde, cihaz markası tarafından üretilmiş olan orijinal yedek parçalar kullanılır. Bu sayede, işlem sonrasında cihazın orijinal bütünlüğünün bozulmasının önüne geçilir ve cihaz pahasının düşmesi engellenir. Bunun yanı sıra yan sanayi yedek parçaların kullanımına bağlı olarak, yaşanan problemin kısa bir süre sonrasında tekrarlaması ve ya tamir işleminin amacına ulaşmamışı, sorunun giderilmemesi, gibi durumlarında önüne geçilir.

Acil Cep Serviste parça değişimi cihazlara yapılan müdahale tam anlamıyla donanımsaldır. Yani tamir işlemi sonrasında, cihazınızda depoladığınız kişisel verilerinizin kaybı söz konusu olmaz. Hiçbir parça değişiminde cihaza format işlemi yapılmaz.

Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi sağlanabilmektedir. Detaylı bilgi için mutlaka ulaşın.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir