ACS-058519

Alcatel Kulaklık Soketi Değişimi

Akıllı mobil cihazların, yeni nesil tasarıma bağlı olarak parçaları içerisinde kulaklık aparatı da bulunmaktadır. Kulaklık aparatını, iletişim kurarken kullanabileceğiniz gibi, müzik dinlemek, video izlemek için de kullanabilirsiniz. Kulaklık söz konusu uygulamanın sesinin dışarı çıkmasını da engellediği için, kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Açıklama

Alcatel marka cep telefonlarında ve diğer tüm akıllı telefon markalarında ve modellerinde, çeşitli nedenlerle kulaklık soketiyle ilgili problemler yaşanabilmektedir. Özellikle cihazın kulaklık soketi tarafından aldığı darbeler ya da sıvı teması sonucunda bu gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Kulaklık soketi hasarları, kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için genel manada garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. Bu sebeple kulaklık soketi hasarları söz konusu olduğunda, uzman kişilerle yedek parça değişimi işlemi yapılması zorunlu bir durumdur.

Acil Cep Servis olarak tüm marka ve modellerde, tüm parça değişimi işlemini gerçekleştirebildiğimiz gibi Alcatel marka telefonlarda da kulaklık soketi değişimi işlemini gerçekleştirebilmekteyiz. Uzman teknik servisimiz tarafından yapılması gereken tamir işlemi yapıldıktan sonra, kontrolleri sağlanarak kullanıcının talebine göre Türkiye’nin her yerine gönderim hizmeti verilebilmektedir.

Acil cep servis garantisi ile yapılan tüm yedek parça değişim işlemlerinde orijinal yedek parçalarla çalışılmaktadır. Bunun nedeni cihazın orijinal bütünlüğünün bozulmasını engellemek ve pasının düşmesinin önüne geçmesini sağlamaktadır. Ayrıca, cihazlarda kullanılan yan sanayi yedek parçalar sorunun tekrarlanmasına ya da giderilmemesine sebep olmaktadır.

Acil Cep Servis farkıyla yapılan orijinal parça değişimleri tam anlamıyla donanımsal bir müdahaledir. Bu sebeple cihazınıza yazılım bazında bir müdahale söz konusu olmayacağı için, depolanan kişisel verilerinizin kaybı gibi bir durumla karşılaşılmaz. Parça değişimi sonrasında, eğer müşteri talebi söz konusu değilse cihazlara format işlemi yapılmaz. Şayet müşteri talep ediyorsa, firmamızda format işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Kulaklık Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir