ACS-058522

Alcatel Şarj Soketi Değişimi

Yeni nesil akıllı cep telefonu markalarından biri olan Alcatel markasının tüm modellerinde diğer marka ve modellerde çeşitli nedenlerle şarj soketi problemi görülebilmektedir. Şarj soketi problemlerinin genel nedenleri, yüksek akım prizlerin kullanılması, şarj soketi kısmından alınan sert darbeler ve düşürülmeler, sıvı temasına bağlı olarak şarj soketinde meydana gelen oksitlenmeler, yan sanayi şarj aletlerinin kullanımı, cihaz şarj soketi içerisine yerleşen yabancı cisimler ve ya cihaza uygun olmayan şarj aletlerinin kullanılması olabilir.

Açıklama

Bu gibi durumlar, kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve cihazınızın şarj soketi ile ilgili, meydana gelen problemi garanti kapsamında değerlendirilmez.  Söz konusu cihazın uzman teknik ekip tarafından orijinal yedek parça değişimi gerçekleştirildiği takdir problemin ortadan kalkması sağlanabilir.

Acil Cep Servis olarak, Alcatel marka cep telefonlarında ve diğer tüm marka ve modellerde meydana gelen, şarj soketi problemlerinde, orijinal parça değişimi işlemi ile, söz konusu sorunun giderilmesi işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Bakım onarım işlemi sonrasında cihazınızda orijinal parçalarla çalışılmasının nedeni, cihazın orijinal bütünlüğünün bozulmasının engellenerek pahasının düşmesinin önüne geçilmesidir. Bunun yanı sıra cihazda yan sanayi bir yedek parçanın kullanımı, cihazda var olan sorunun tekrarlanmasına neden olabilmektedir.

Acil Cep Servis firmamızda gerçekleştirilen tüm bakım ve onarım çalışmalarının amacına ulaşıp ulaşmadığı, uzman teknik ekibimizce test edilir ve kullanıcıya gönderimi bu şekilde sağlanır.  Herhangi bir nedenle almış olduğunuz hizmetten memnun kalmaz, ya da sorunun giderilmediğini düşünürseniz, mutlaka müşteri destek hattımızla irtibata geçiniz.

Yedek parça değişimi işlemi yapılan hiçbir akıllı mobil cihazın yazılım bazından müdahalesi söz konusu olmaz. Bu anlamda cihazınıza talebiniz olmadığı takdirde kesinlikle format işlemi gerçekleştirilmez. Bu sayede tamir işlemi öncesinde depolanan kişisel verileriniz kaybı kesinlikle yaşanmayacaktır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Alcatel Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir