İndirim!

Apple iphone 5C Ekran Değişimi

Apple iphone 5C Ekran Değişimi süreci 45 dakika olarak karşımıza çıkarken, fiyat ise 120TL olarak kendini göstermektedir. Apple iphone 5C Ekran Değişimi 3 iş günü içerisinde ürünün size ulaşması mümkündür. Ücretsiz kargo avantajı ve orijinal ürün desteği ile birlikte, buradaki hizmet boyutlarına gözden geçirebilirsiniz. Kırılmaz cam takviyeli hizmet telefonun kullanım süresini uzatacaktır. 6 ay devam eden Acilcepservis teknik servis ekran garantisi ise gerçekten ölçülmez bir değer ve hizmet boyutu oluşturmaktadır. Beğenmediğiniz hizmetin ücret iadesi mümkündür ve bu müşteriler için güvenilir bir sonuç oluşturmaktadır.

Açıklama

Apple iphone 5C Ekran Değişimi

Apple iphone 5C Ekran Değişimi fiyatı aynı zamanda içerdiği 6 ay Acilcepservisi teknik servis garantisi ile 120TL olarak karşımıza geliyor. Uzman teknisyenlerin bu konuda yaptığı çalışmanın, ortalama 45 dakika sürdüğü bilinmektedir. Bununla beraber iki tarafı kargo hizmeti ücretsiz avantajlarla birlikte, 3 iş günü içerisinde size kolaylık sağlamaktadır.

Değişim esnasında bilgileriniz korunmaktadır ve silinmektedir. Aynı şekilde sahip olduğu dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile beraber, ekran parlaklığını konusunda telefonlarınız özelliğini kaybetmiyor. Buradaki detaylı hizmet boyutları pek çok müşteri için memnuniyet anlamına gelmektedir. Yine de bu hizmetten memnun kalmaz iseniz, ücret iadesi hakkı size yeni bir yola çıkmak durumundadır. 6 ay boyunca garanti kapsamı desteği ile birlikte telefon size teslim edilmektedir.

Acilcepservisi onaylı ekran garanti kartı, müşterilerin tekrardan ihtiyaç duyduğu anda faydalanacağı bir hizmeti göstermek durumundadır. Kullanıcı hatası dışındaki sorunların giderilmesi için, garanti kapsamı size gereken desteği vermektedir. Donanımlı sağlıklı ve güvenilir bir servis altyapısı ile birlikte burada değişim süreci orjinal parçalarla mükemmel bir hizmeti gösteriyor.

7/24 sürekli olarak güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmuş olan bir servis imkânı, aynı zamanda arınık edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış bir yapıyı göstermektedir. Uzman teknisyenlerin çalışmaları ve aynı zamanda cihaz güvenliğinin sigortalı kapsamı ile birlikte, buradaki avantajı hizmetleri gözden geçirebilirsiniz.

Apple iphone 5C kırıldı garanti kapsamına girer mi?

Ekran kırık çatlak gibi unsurlar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Yani ekran kırıkları kesinlikle garanti kapsamına girmez. Yine de kasko gibi önemli bir avantajı da faydalanacak olursanız, ücretsiz değişim veya ücretsiz hizmet boyutunda önemli imkânlar size burada yardımcı olacaktır. Aynı zaman daha düşük ücretli değişim konusunda yine kasko maddelerini incelemek ve detaylı bir şekilde bilgileri gözden geçirmek önemli olacaktır.

Çok kapsamlı değişim süresi farklı ürünlerle birlikte telefona destek sağlamaktadır. Kasa, kamera, şarj soketi, batarya, hoparlör ve mikrofon gibi ihtiyaçların yine orjinal tercihlerle karşılanması için, değişim süreci size burada kolaylıklar sağlamaktadır.

Apple iphone 5C Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Her türlü ürün ekran değişimi konusunda detaylı video seçenekleri size bu konuda yardımcı olmaktadır Acilcepservisi resmi YouTube kanalı, telefon modellerinin ekran değişimi konusunda detaylı bilgiler içermektedir. Acil Cep Servis bilgileri takip etmek suretiyle detaylı bilgi alabilir ve güvenilir hizmetlerden istifade edebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Apple iphone 5C Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir