Apple iphone 5S Ekran Değişimi

Apple iphone 5S Ekran Değişimi fiyatı 100 TL ve ekran değişim süreci 45 dakikadır. Uzman teknisyen ve servis desteği kırılmaz cam takviyesi ile birlikte size kolaylıklar sağlamaktadır. Ürünün size ulaşması iki taraflı kargo ile 3 iş günü bulmaktadır. 6 ay boyunca Acil Cep Servisİ ve teknik servis garantisi buradaki güvenilir hizmetin boyutlarını ortaya koymaktadır. Apple iphone 5S Ekran Değişimi hizmetinden memnun kalmazsanız paranız size bir iade edilecektir.

Açıklama

Apple iphone 5S Ekran Değişimi Fiyatı

6 ay iletişim teknik servis desteği ile gerçekleşen Apple iphone 5S Ekran Değişimi hizmeti sadece 100 TL olarak karşımıza çıkıyor. 45 dakika süren değişim süreci 3 iş günü ile birlikte telefonların size ulaşmasına destek sağlamaktadır. Değişim esnasında hassasiyet korunduğu gibi, telefon bilgileriniz yine saklı tutulur. Bununla birlikte orijinal kullanılan malzeme kalitesi güvenini sonuçları sizin için en avantajlı noktaya getirmeye devam etmiştir.

Ekran kırıklarının oluşmaması ve çatlakların meydana gelmemesi açısından kırılmaz cam koruyucu kullanılmaktadır. Tamir sonrasında eğer hizmetlerden memnun kalmazsanız, ücret iadesi hakkı olarak bilinen konuda yine kararınızı verebilirsiniz. 6 ay boyunca sürekli olarak geçerli olan GSM iletişim onaylı ekran garanti kartı, arızaların tekrarlanması halinde size geçerli imkânları sağlamak durumunda olacaktır.

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak görmüş olan firmanın garanti süresince size sağladığı imkânlar gerçekten önemlidir. Kullanıcı hatası olmadığı sürece bu imkânlardan faydalanabilirsiniz. Eğer kullanıcı hatası da dâhil olmak üzere telefonu daha kapsamlı bir garanti hizmeti ile desteklemek isterseniz, bu konuda kasko firması hizmet boyutlarına değerlendirebilirsiniz.

Uzman desteği ile birlikte sürekli kameralarla takip edilen bir ortam, güvenilir bir çalışma performansına destek sağlamaktadır.

Apple iphone 5S Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kullanıcı hatası ile karşımıza çıkan sorunların garanti kapsamına girmediğini burada size hatırlatalım. Yine de daha geniş kapsamlı bir garanti düşünüyorsanız, kasko firmamızın ürün ve hizmet avantajları bu konuda size yardımcı olacaktır. Acil Cep Servis farkıyla bu hizmetleri daha yakından takip edebilirsiniz.

Apple iphone 5S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi konusunda uzman olan ekipler çok bilinçli bir çalışma kabiliyetini anlayışına sahip. Buradaki yüksek performans ve avantajlarla birlikte müşteri memnuniyetini en iyi şekilde tahsis edecek çalışmalar kendini göstermektedir. GSM iletişim resmi YouTube kanalı yeterli görüntülerle birlikte değişim avantajlarını size göstermektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Apple iphone 5S Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir