Apple iphone 6S Ekran Değişimi

Kaliteli ürün modelleri ile birlikte ekran değişimi konusunda gerçekten çok özel çalışmalar devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ilke ve temel hedef olduğu gibi, fırsatlar açısından yine burada çok önemli çözümler gündeme gelmek durumundadır. Apple iphone 6S Ekran Değişimi fiyatı 200 TL dir. Bununla birlikte 45 dakika içerisinde değişim süreci tamamlanır. Bilgileriniz korunur, silinmez ve değişim esnasında orjinal parçalar kullanılır. Dilerseniz beğenmediğiniz hizmet konumunda ücret iadesi talep edebilirsiniz.

Açıklama

Ekran değişimi konusunda teknoloji ilerliyor ve seçenekler çoğalıyor. Bununla beraber Apple iphone 6S Ekran Değişimi  için, gerçekten uygun ücretlerle beraber kaliteli bir hizmet ortaya çıkmak durumundadır. 45 dakika gibi bir zaman dilimi değişim süreci için yeterlidir. Uzak mesafedeki müşteriler için bu süreç iki taraflı kargo hesaplaması ile birlikte 3 iş günü olarak belirlenmiştir. Acilcepservis faktörü ile birlikte değişim avantajlarını burada daha detaylı gözlemlemek mümkün olmaktadır.

Apple iphone 6S Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran değişiminin makul fiyatları gerçekten bu işin uzun ömürlü ve kaliteli sistemini göstermektedir. Özellikle de burada karşımıza çıkan Apple iphone 6S Ekran Değişimi fiyatı 250 TL olarak kendini gösteriyor uygun rakamlar uzman firma desteği ve deneyimli ekip çalışması gerçekten burada beklenen performansı önemli derecede katkı sağlamış durumdadır. Orijinal malzemelerin kullanılması ile birlikte, ekran hassasiyeti dokunmatik hızı ve ekran parlaklığı korunmuş olur.

Apple iphone 6S Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Garanti kapsamına girmeyecek sorunlardan biri ekran kırıkları. Özellikle kullanım hatası olarak gördüğümüz sorunlar garanti kapsamına girmez. Burada kendinizi daha ayrıcalıklı bir müşteri konumunda görmek istiyorsanız, kasko sisteminin avantajlarını gözden geçirmelisiniz.

Apple iphone 6S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Hassas bir değişim süreci ve bunu takip eden uygulama ile birlikte, daha aydınlatıcı bir çözüme kavuşmak mümkün. Apple iphone 6S Ekran Değişimi nasıl yapılır dediğimizde gerçekten burada sıralı takip ile birlikte avantajlı fırsatları video üzerinden incelemek daha iyi bir fikir verecektir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436 DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır. ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.) Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir. Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Apple iphone 6S Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir