Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi

Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi

Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi fiyatı sadece 250 liradır. Güvenilir bir şekilde değişim hizmeti gerçekleştiği gibi orijinal parçalar uzun ömürlü ve dayanıklı bir süreç oluşturur. Yaklaşık olarak 45 dakika gibi bir sürede değişim tamamlanıyor. 6 ay süren garanti desteği ile birlikte, telefon kullanımı konusunda önemli bir avantaja sahip olabilirsiniz. Eğer uzak bir yerden hizmet alacaksanız, 3 iş günü içerisinde telefon size ulaşacaktır. Uygun rakamlarla gerçekleşen hizmetin aynı zamanda ücret iade fırsatı bulunmaktadır.

Açıklama

Kaliteli ve güvenilir telefon modellerinin ekran değişimi çalışmaları büyük öneme sahiptir. Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi gerçekten memnuniyet duyacağınız ve uzun süre faydalanacağız bir hizmeti göstermektedir.

Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı

Buradaki değişim süreci önemli olduğu gibi, Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi fiyatı 250 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel ekipler ve orijinal parçalar ile birlikte hizmet gerçekleşmektedir. Bilgileriniz muhafaza edildiği gibi kesinlikle silinmez ve saklı kalır. Bununla birlikte değişim süresince hassasiyet ekran parlaklığı ve dokunmatik konusundaki hızlı kullanım avantajları aynen korunmuş olur. Kısacası orijinal ürünlerle birlikte buradaki avantajı süreçler takip edilir. 6 ay boyunca devam eden garantili süreç, gerçekten burada siz değerli müşterileri için büyük önem taşımaktadır. Acilcepservis ve avantajda hizmet koşulları yine siz değerli müşterilerinin memnuniyetini burada temsil etmeye devam etmektedir.

Apple iphone 7 Plus Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Bir ürünün garanti kapsamına girmesi için kullanıcı hatası olmaması gerekiyor. Ekran kırıkları ise kullanıcı hatası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcı hatası olan ekran kırıklarında garanti kapsamı devreye girmez. Yine de bu konuda kasko hizmetinden ekstra avantajlardan faydalanmak isterseniz, Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi için gerçekten size önemli sunumlar ortaya çıkmış durumdadır.

Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi konusunda uzman ekiplerin çalışmalarını bakmak lazım. Bunun için hazırlanmış video seçenekleri detaylı anlatımlar ile birlikte ekran değişimi konusunda size gerekli kolaylığı sağlamaktadır.Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi sürecinin başarılı performansında uzmanların çalışmalarını kaydı almak sizin için aydınlatıcı bir fikir ortaya koyacaktır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Apple iphone 7 Plus Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir