Apple iphone SE Ekran Değişimi

Telefon ekran değişim sürecinin avantajlı olması için orijinal parçalar çok önemli. Apple iphone SE Ekran Değişimi hem fiyatı hem de uygun koşulları ile bu konuda iyi bir örnek oluşturuyor. 3 iş günü içerisinde kargo ücreti ödemeden ürüne kavuşabilirsiniz. Esas değişim süresi ise uzman teknisyenlerin desteği ile birlikte 45 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylesine önemli bir hizmetten memnun kalmadığınız da ücret iadesi hakkına sahipsiniz. Kırılmaz cam destekli güvenilir bir hizmet ile telefonlar size ulaşmaktadır. Ücret ise sadece 150 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Açıklama

Başarılı bir ekran değişimi süreci sadece 45 dakika sürüyor. Onunla beraber uzun mesafedeki geliş gidiş kargo hesaplaması ile birlikte 3 iş günü içerisinde ürünler kullanıcıya uğraşmak durumundadır. Bu esnada bilgiler silinmesi ve muhafaza edilir. Apple iphone SE Ekran Değişimi başarısı için yıllardan beri üst düzey performans ile beraber firmaların çalışması dikkat çekmektedir. Buradaki çalışmaların kaynağı olan Acilcepservis, ışık tutucu yol gösterici özelliği ile birlikte bu konuda insanlar için gerekli kolaylığı sağlamak durumundadır.

Apple iphone SE Ekran Değişimi Fiyatı

Son derece makul rakamlarla karşımıza çıkan değişim hizmetleri, uzun ömürlü kullanım konusunda telefonlar ve kullanıcılar için iyi bir avantaj yaratmaktadır. Apple iphone SE Ekran Değişimi 150TL olarak kendini gösteriyor. Burada yaptığınız ödeme kesinlikle boşa gitmemektedir.

İlk başta bilgileriniz muhafaza edilmektedir ve silinmektedir. Bununla birlikte değişim sonrasında dokunmatik hızı ve telefon hassasiyeti gibi konularda beklediğiniz özellikler kendini muhafaza etmiş olacaktır. Aynen ekran parlaklığı konusunda da bu beklentileriniz iyi bir şekilde sonuç vermektedir. 6 ay garantili sistem ve kırılmaz cam koruyucu destek ile birlikte ürünler size sunulmaktadır. Bu gibi bir zaman dilimi içerisinde gerçekten müşteri memnuniyeti en esaslı avantajlar içerisinde bulunur.

Apple iphone SE Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kişisel kullanım hatasından kaynaklanan sorunların garanti kapsamına girmediğini belirttik. Böylelikle yıllardan beri deneyin performans ve üst düzey yetenekler ile birlikte çok ciddi planlamalı çözümler en iyi şekilde kendini göstermektedir. Yine de daha özel ve ayrıcalıklı bir müşteri konumunda kendinizi görmek istiyorsanız, kasko avantajlarını daha yakından inceleyebilirsiniz.

Apple iphone SE Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Evvela bu konuda uzmanların devreye girmesi kaçınılmaz bir gereklilik. Buradaki çalışmalarla birlikte evvela insanların bu konudaki memnuniyetini ve beklentilerini gözden geçirmek gerekmektedir. Apple iphone SE Ekran Değişimi nasıl yapılır dediğimizde, hazırlanmış video seçenekleri ve uzman ekip çalışması sizin için aydınlatıcı bir proje çözümü yaratacaktır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Apple iphone SE Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir