Apple iphone X Ekran Değişimi

Apple iphone X Ekran Değişimi

Mevcut piyasanın durumuna uygun şekilde ekran değişim fırsatları makul ücretlerle karşımıza gelmektedir. Özellikle de Apple iphone X Ekran Değişimi dediğimizde karşımıza çıkan rakamlar 2200 TL olarak kendini gösteriyor. Bu değişim süreci güvenilir firmanın hassasiyeti ile gerçekten önemli bir bağlantı kurulmuş durumdadır. acilcepservis hem çözümler oluşturmaktadır hem de değişim süreci de orijinal parçaların avantajını göstermektedir. 6 ay boyunca geçerli olacak garantili sistem ile birlikte, burada attığınız adımlar gerçekten sizin memnuniyetiniz anlamına gelecektir.

Açıklama

Kullanışlı ve güvenilir markaların telefon modelleri konusunda çok önemli çözümleri karşınıza çıkıyor. Özellikle Apple iphone X Ekran Değişimi için yapılan çalışmalarda teknik servis desteğinin ne kadar önemli olduğunu görmek mümkün olmaktadır. Buradaki çalışmalar orijinal parçaların uzman teknik servis ile birlikte size sunulması anlamına gelmektedir. acilcepservis farkı ile bu avantajlara yakından bakabilirsiniz.

Apple iphone X Ekran Değişimi Fiyatı

Apple iphone X Ekran Değişimi fiyatı 2200 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerçekten kaliteli kullanışlı bir o kadar da uzun ömürlü olduğu belli olan telefon modellerinin, uygun şekilde standartlarla desteklenmesi önemlidir. Kısa bir süre içerisinde değişim işlemi gerçekleştiği gibi, uzak mesafedeki insanlar için sadece 3 iş günü içerisinde ürünleri teslim edilmektedir. Telefon bilgileriniz saklı kalır, silinmez. Bununla beraber dokunmatik hassasiyet ve diğer konularda beklenen performans bir devamlılık oluşturacaktır.

Orijinal malzemelerin devreye girdiği süreçlerde değişim süreci en iyi sonuçları ortaya koymak durumundadır. Özellikle de 6 ay boyunca geçerli olan garanti süreci müşteriler için iyi bir fırsat yaratmaktadır. Sağlıklı bir ortamda yapılan değiştirme çalışmaları verimliliği her zaman en iyi şekilde ortaya koymuştur.

Apple iphone X Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Her türlü ekran kırıkları garanti kapsamına girmez. Özellikle kullanıcı hatası olarak sınıflandırılmış hata seçenekleri değişik şekilde yerine gelmektedir. Burada garanti kapsamı dışında kalan çalışmalara bakmak ve değerlendirmeleri de buna göre yapmak gerekmektedir.

Apple iphone X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi süreci profesyonel bir çalışmayı gündeme getiriyor. Bu konuda hazırlanmış video seçenekleri ile birlikte, değişim sürecinin nasıl işlediğini görmeniz mümkün olacaktır. Hem sesli hem de görüntülü bir şekilde detaylı olarak Apple iphone X Ekran Değişimi konusunda ayrıntıları burada görmeniz mümkün olacaktır. Son derece uzman ve yetenekli teknik ekip bu konuda size kolaylık sağlayacaktır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436 DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır. ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.) Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir. Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Apple iphone X Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir