Apple iphone XR Ekran Değişimi

Apple iphone XR Ekran Değişimi fiyat olarak 1400 TL dir ve ortalama olarak 45 dakikadır. Uzman teknisyen ekip aynı zamanda 3 iş günü içerisinde ürünün size ulaşması için yoğun mesai harcamaktadır. Kırılmaz cam takviyeli ürünün size ulaşım süreci gerçekten standart bir zaman dilimi oluşturmaktadır. 6 ay devam eden ve insanların yüreğine su serpen Acil Cep Servisi  iletişim teknik servis ekran garantisi, pek çok müşterilerin memnuniyetini ortaya koymaktadır. Zaten memnun kalmadığınız hizmeti iade edebilir paranızı tekrardan alabilirsiniz.

 

Açıklama

Apple iphone XR Ekran Değişimi Fiyatı

Beraberinde bulunan 6 aylık acilcepservisi teknik servis garantisi ile beraber, Apple iphone XR Ekran Değişimi ücretleri 300 TL olarak önümüze gelmektedir. Bununla beraber değişim süresi 45 dakika olmakla beraber, ürünlerin elinize ulaşması 3 iş günü olarak gerçekleşmektedir. İki taraflı kargo hizmeti düşünüldüğü zaman, 3 günlük süre gerçekten uygun bir zaman dilimi olarak karşımıza çıkmaktadır.


Değişim süresince yapılan çalışmalarda, telefonunu sıfırlanmaz ve bilgileriniz kesinlikle silinmez. Buradaki yapılan çalışmalar sonrasında, telefonun hassasiyeti, dokunmatik hızı ve ekran parlaklığı aynı şekilde korunmuş olmaktadır. Esasında buradaki değişim süresinde tercih edilen orijinal malzemeler ve yöntemler, gerçekten müşteriler için çok iyi bir fırsat yaratmak durumundadır. Ekran kırık ve çatlak sorunlarının giderilmesi açısından, tamir suresini takip eden süreçte kırılmaz cam koruyucu ekran takviyesi daha sağlıklı bir kullanım için size avantaj sağlamaktadır.

Tüm bu saydığımız hizmetlerinden memnuniyet duymadığınız halde eğer tereddüt bulunuyorsa, ücret iadesi hakkını kullanabilirsiniz. 6 ay olarak önemli bir süreci kapsayan garanti noktasında, Acilcepservisi 10 aylıkken garanti kartı sorunların giderilmesi için size yardımcı olacaktır. Elbette bu tip sorunların müşteri yani kullanıcı kaynaklı olmaması gerekiyor.

Son derece özenli bir şekilde hazırlanmış teknik servis ortamı, statik elektrikten arındırılmış ve periyodik olarak bakımları yapılmıştır. Bundan sonraki süreçte yine servis ortamının en sağlıklı şekilde sonuçları dikkat çekmektedir. Burada gerçekleşen çalışmalar, özellikle değişim sürecinin başarısını gösteriyor ve müşteri memnuniyetini temsil ediyor.

Apple iphone XR Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Telefon ekran kırıklarının garanti kapsamına girmediğini burada size hatırlatmak isteriz. Ekran kırıkları garanti kapsamı dışında kaldığı gibi, özellikle kasko uygulaması ile birlikte burada değişiklik yapmak mümkündür. Kasko firmamızın avantajda hizmet çözümleri bu konuda size kolaylık sağlamaktadır ve ücretsiz aynı zamanda indirimli değişim süreci için size yardımcı olmaktadır.

Acil Cep Servis ile birlikte pek çok hizmet gerçekleşiyor. Batarya değişimi, kasa, kamera, şarj soketi, mikrofon ve hoparlör değişimi ile birlikte, telefonun tüm ihtiyaçlarını burada karşılamak mümkün olmaktadır. Servis ile kurduğunuz iletişim alacağınız detaylı bilgiler için size yardımcı olacaktır.

Apple iphone XR Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Güvenilir ekran değişimi çalışmaları özellikle videolarla desteklenmiş ve size sunulmuştur. Acilcepservisi resmi YouTube kanalı detaylı bilgiler ve görüntüler noktasında sesli anlatım desteği ile size yardımcı olmak durumundadır.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Apple iphone XR Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir