ACS-058532

Asus Batarya Değişimi

Asus cep telefonunuzun bataryası hızlıca tükenmekte ise telefonun batarya ömrü bitmiş olabilir. Her telefonun bir batarya kullanım ömrü vardır. Örneğin ilk aldığınız da şarjınız iki üç gün dayanabilirken,  kullanım şekline göre kısa sürede bu durum bir gün ya da saat bazına kadar düşebiliyor. Bataryalarda yaşanan bir diğer sorun olarak da bataryanın şişmesi diyebiliriz. Telefonlarınızı şarja takılı vaziyette bırakmak aşırı ısınmasına neden olarak bataryada şişme yapabiliyor ve tehlikeli sonuçlarda doğurabiliyor. Bir başka nedende orijinal şarj aleti kullanmamak batarya bozulmasına neden olabiliyor. Bu durumlarda mutlaka Asus uzaman teknisyen tarafından değişim yapılması gerekir

Açıklama

Asus bataryalarında değişim yapmak gereken durumlar vardır. Birkaç başlıkla ifade edecek olursak.

  • Asus cep telefon bataryasında şişme varsa
  • Cihazın kullanılma esnasında bir anda kapanması
  • Şarj oranı 80 iken biranda yüzde ona düşmesi gibi durumlarda
  • Batarya doluluk oranı değişmiyorsa
  • Şarjınız hızlı bir şekilde bitiyorsa

Bu durumlarda acil cep servisi olarak bizlere ulaşıp mutlaka değişim talebinde bulunmanız gerekir. Telefonunuzun daha sağlıklı kullanılabilmesi için mutlaka bataryanın durumuna bakılması gerekir. Bataryanın sağlıklı olmaması hem sinirlerinizi bozarken hem de telefonunuza zarar verebilir. Bunlarla karşılaşmamak için mutlaka bizi arayıp değişim talebinde bulunmanız gerekir. Değişimi uygun şartlarda orijinal parça kullanılarak gerçekleştiriyoruz. Batarya değişimi yapılırken telefonunuzda her hangi bir bilgi veya donanımda değişiklik olmaz. Bu sayede telefonunuzu ilk ün ki gibi saplıklı ve yüksek performansla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türkiye’nin nesrinde olursanız olun acil cep servisi olarak bizlere çok kolayca ulaşım sağlayabilir ve batarya değişimiyle alakalı detaylı bilgi alarak uzman ekiplerimiz eşliğinde değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Orijinal parçalar için ve güvenli servis için en doğru adres acil cep servisi hizmetidir. Bizler yaptığımız işin hassasiyetlerini bilerek özenle hareket edip parça değişiminizi sağlıklı bir ortamda uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirmekteyiz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Asus Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir