ACS-058531

Asus Ekran Değişimi

Asus ekran değişimi genelde düşme veya çarpma esnasında ekranın çatlaması veya kırılması ya da tamamen ekran görüntüsünün yok olması gibi durumlarda yapılır. Bazen de ekran görüntüsü çeşitli nedenlerde ötürü görüntü kalitesinde bozulma olabiliyor. Böyle bir durumda, Asus ekran değişimi muhakkak sağlanması gerekir. Değişimi mutlaka uzman teknisyenlerin gerçekleştirmesi gerekmektedir. Acil Cep Servis olarak bizler ekran değişimini yaparken titizlik içerisinde uygun ekipmanlar eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Değişim esnasında her hangi bir veriniz kaybolmaz.

Açıklama

Asus ekran değişimi yapılırken müşterilerimizin tereddüt yaşayabileceği her türlü düşünceyi güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla çözümlemekteyiz. Ekran değişimi yapılırken dikkat ettiğimiz önemli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar da genelde müşterilerimizin beklentilerinin karşılığı olarak dikkatle yapılmaktadır.

  • Ekran değişimini mutlaka Asus teknisyenlerimiz gerçekleştirmektedir.
  • Asus ekranı sökülürken dikkatli bir şekilde hareket edilerek,  uygun ekipmanlarla müdahale edilir.
  • Asus ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır.
  • değişim sonrasında ekran hızı görüntü kalitesi ve performansı kontrol edilir.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Cihazın teslimatından sonra tereddüt yaşamadan telefonunuzu ilk gün ki performansıyla kullanma garantisi acil cep servisi ayrıcalığıyla sizlere sunmaktayız. Asus cep telefonunuzda her model için parça değişim sağlanmaktadır. Kullandığımız her parça hem orijinal hem de cep telefonu modelinizle uyumlu olarak değişmektedir. Kullanıcı hatası dışında yaşanacak sorunlarda Acil Cep Servisi olarak kolaylıkla bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Ekran değişiminizden sonra cihazınızın teslimi en kısa sürede gerçekleşir. Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşıp, Asus cep telefonlarınızla alakalı değişim ve servis noktasında destek alabilirsiniz. Asus ekran değişimi için uzman ekiplerimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyoruz. Değişim sonrasında kullanılan parçalar Acil Cep Servis garantisi altındadır. Hızlı teslimat güvenli kargo hizmetimizle memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Asus Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir