ACS-058534

Asus Şarj Soketi Değişimi

Akıllı telefonlarda en çok yaşanan sorunlardan biride şarj soketinin bozulmasıdır. Cep telefonunda şarj sorunu varsa mutlaka şarj soketinde bozulma olmuştur. Böyle bir durumda mutlaka şarj soketinin değişmesi gerekir. Şarj soketindeki sorunların birçok nedeni olabiliyor bunların en başında;

Açıklama

  • Nem yasa sıvı temasından dolayı sokette oksitlenme oluşması
  • Dış etkenlerden dolayı düşme veya çarpma sonucunda sokette kırılma ya da çatlama meydana gelmesi
  • Şarj kullanımında soketin zorlanması soketin bozulmasına ya da içeri doğru kaymasına neden olabiliyor.

Bu tarz nedenlerden dolayı soket bozulmuşsa mutlaka değişim yapılması gerekir. Acil cep servisi olarak bizlere ulaşım sağlayıp detaylı bilgi alışverişinden sonra güvenle uzman teknisyenlerimize teslimini gerçekleştirip şarj soketi değişimini yapabilirsiniz. Acil cep servisi olarak işinde profesyonel bir ekiple çalışarak teslim alınan cep telefonlarına bilinçli müdahale yapılarak kısa bir sürede telefonun teslimini sağlarız. Değişim yaparken Asus cihazınızın modeline uygun orijinal parça kullanarak telefonunuzun ilk gün ki performansına geri kavuşmasını sağlarız. Yaptığımız tüm değişimler acil cep servisi hizmet garantisi altında gerçekleşir.

Değişimi sağlanmış olan Asus telefonunuzun içindeki bilgilerde hiçbir değişiklik yaşanmaz. Değişim gerçekleştikten sonra mutlaka yapılan işlem kontrol edilir. Tüm işlemler bittikten sonra cihazınız teslim edilir garanti kapsamında olan parça kullanım esnasında kullanıcı hatası dışında bir problem teşkil ederse sizlere ücretsiz servis hizmeti de bizim ayrıcalığımız olacak. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim kalite damgamızdır. Bu neden den ötürü Türkiye’nin neresinde olursanız olun Asus şarj soket değişimi için bilere ulaşarak kaliteli ve güvenli bir hizmeti yaşayabilirsiniz. Acil cep servisi olarak amacımız her için sonunda  mutlu müşteriler bırakarak doğru, dürüst ve güvenli bir servis hizmeti sunmaktır. Asus şarj soketiniz bozulduysa bizlere ulaşın size hızlı çözümler sunalım.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Asus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir