ACS-058536

Casper Batarya Değişimi

Elimizden gün içinde hiç düşürmediğimiz akıllı cihazlarımız ancak şarjı bittiğinde kenara bırakılıyor. Artık akıllı cihazlarımız  iletişim kurmanın ötesine geçerek hayatımızın bütününe sirayet etmiş durumda. Kullanım süresini etkileyen en önemli faktör  cihazın bataryasıdır. Şarj soketinde meydana gelen bazı arızalar bataryanızın kullanımını olumsuz etkilemektedir. Telefonlarda yaşanan arızaların başlıca nedeni hemen hemen ortaktır. Eğer bataryanız sıvı ile temas ettiyse, cihazınızı yukarı yönlü ısı değişikliğinin yaşandığı bir ortamda kullandıysanız, buna ek olarak aşırı ısınma problemi yaşıyorsanız bataryanızda muhtemelen değişim gerektiren bir sorun var demektir. Sadece Casper marka cihazınızda değil piyasadaki birçok cihazda aynı batarya problemini yaşamanız mümkündür. Eğer sizinde bataryanız yukarıdaki belirtileri veriyorsa en kısa zamanda acil cep servisimize gelerek iligili bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Bataryanızın verdiği sinyallere rağmen değişim yapmıyorsanız olası kazalara davetiye çıkarmış olursunuz. Kullanımı devam eden batarya patlamaya ve ciddi yaralanmalara sebep olabilir.

Açıklama

Yaşadığınız bu soruna karşı alabileceğiniz en iyi önlem acilen mevcut bataryanızı değiştirmek olacaktır. Acil cep servisimize gelip Casper akıllı cihazınızın sorunlarını gidererek sınırsız kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Servisimizde orijinal parçalar ile yapılan batarya değişiminiz firmamızın garantisi altındadır. Orijinal parça ile yaptığımız değişim işlemimizin cihazınıza hiçbir  zararı yoktur. Acil cep servis olarak biz müşterilerimizi orijinal parça konusunda aydınlatıyor ve yan sanayi ürünler konusunda uyarıyoruz.

Sorunlu olan mevcut bataryanız çıkarılarak yerine Casper markasının üretmiş olduğu orijinal batarya takılır. Yapılan işlem değişimle bitmez. Alanında uzman ekibimiz tarafından cihazınız çeşitli test ve kontrollerden geçer, herhangi bir sorun olmaması durumunda cihazınız tarafınıza gönderilir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan acil cep servisimiz için cihazınızın güvenliği ve garantisi de önem arz etmektedir. Transfer aşamasında oluşabilecek çeşitli kayıp ve çalıntı durumlarına karşı önlem olarak akıllı cihazınızı, tamir faturası kimin adına kesilmişse teslimatı onun adına yaparız. Böylece olası sorunların önüne geçmiş oluruz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Casper Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir