ACS-058535

Casper Ekran Değişimi

Casper cihazıyla ilgili yaşanan bir sorun olan ekran problemlerinin temelinde yeni nesil cihazların hassas bir yapıya sahip olması yatıyor. Küçük bir darbede dahi hasar alan akıllı cihazlar bulunmasına karşın dayanıklı cihazlar da mevcut. Ancak genel olarak ekran kırılmalarından muzdarip olmayan bir kullanıcı henüz yok. Telefonunuzun üst üste aldığı küçük darbeler önce çiziklere yol açarken zamanla ileri boyutta çatlama ve kırılmalara dönüşmektedir. Ekranda meydana gelen bu tarz kırılmalar cihazınızın bir bütün olarak kullanılmasına engel olmaktadır. Aynı zamanda bu çatlak ve kırılmalar cihaz performansını yavaşlatarak zamanınızı harcamaktadır. Telefonunuz tüm  bağlantılarıyla birlikte bir bütündür ve ekrana bağlı olarak işlem yapan bazı aksamların görevini yerine getirememesi kullanıcıyı zora sokan bir durumdur.

Açıklama

Biz acil cep servis olarak Casper marka akıllı cihazınızı alıp sorunlu olan parçasını çıkardıktan sonra orijinal parçayı yerleştiriyoruz. Değişimde kullandığımız bütün parçaların ilgili cihaz markası ile uyumlu  kendi orijinal aksamı olmasına  dikkat ediyoruz. Bu hususta tereddütte kalan müşterilerimizi yan sanayi ürünler konusunda bilinçlendiriyor ve uzak durmaları konusunda uyarıyoruz. Orjinal yeni ekranını taktığımız Casper cihazınızı size göndermeden önce, düzenli olarak sterilize edilen, ilgili ekipmanlarla donatılmış olan acil cep servis merkezimizde bazı testlerden geçiriyoruz. Yapılan kontrol sonrasında herhangi bir sorun çıkmadıysa cihazınız size aynı yüksek performansı sunmak üzere yola çıkar.

Cihazınızın orijinal aksamla yapılması kadar size güvenle ulaşması da bizim için önem arz etmektedir.Anlaşmalı olduğumuz, Türkiye’nin her yerine ulaşabilen kargo şirketleriyle bakımını gerçekleştirmiş olduğumuz Casper marka akıllı cihazınızı siz değerli müşterimize göndeririz. Güvenilirliği yüksek olan ve bunu ön planda tutan acil cep servis firması olarak ürününüzün size ulaşana kadar geçtiği aşamaları itina ile takip eder. Transfer aşamasında olması muhtemel kayıp çalıntı durumlarına karşın, cihaz gönderimini fatura kesimini yaptığımız kişi adına yaparız.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Casper Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir