ACS-058538

Casper Şarj Soketi Değişimi

Her akıllı telefon kullanıcısı  şarj ömrü uzun olan bir  teknolojiye sahip olmak istiyor.Ancak akıllı cihazlarda çok sık rastlanan şarj soketi bozulmasından dolayı bu kullanım gerçekleşmiyor. Casper marka telefonunuz da bu bu problemi yaşayan markalardan biri. Cihazın şarj almıyor olmasının çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Ancak bazı durumlarda kullanmış olduğunuz prizlerden ya da şarj soketinizdeki bir problemden kaynaklanıyor olabilir.

Açıklama

Birkaç basit yöntem sayesinde şarj soketinizin bozuk olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Öncelikle farklı bir şarj aletiyle telefonunuzu şarj ederek deneyebilirsiniz. Bu basit deney sonunda her iki durumda da şarj işlemi tamamlanmıyorsa acilen bir teknik servise uğramanız gerekmektedir.

Casper marka cihazınızın şarj soketinin bozulmasının temel nedeni sıvı ile olan temas, darbeye maruz kalma ve oksitlenmedir. Kullanıcıların sıklıkla yapmış olduğu bir hata da şarj soketini dikkatsiz kullanmaktır. Yine şarj soketinizi ona uygun olmayan bir şarj aleti ile zorladıysanız soketin bozulmasına davetiye çıkarmış olursunuz. Ayrıca yaşanan kısa devreler de soketinizi bozmaktadır.

Acil cep servis olarak bu gibi durumlarda cihazınızdaki değişmesi gereken parçayı söküyoruz yerine Casper marka ile uyumlu yeni parçayı takıyoruz. Firma olarak kalitesinden ödün vermeyen, sterilize edilmiş, uzman teknik ekibimizle birlikte sizlere değişim ve onarım sunmaktan büyük keyif almaktayız.

Birincil hedefimiz orijinal parça ile sağlanan değişiminizin cihazınızla uyumlu olmasıdır. Bu anlamda kendisiyle uyumlu parça takılan telefonlar da hiçbir problem yaşanmadığı gözlemlenmiştir. Ancak yan sanayi ürünleri tercih edenlerin vermiş olduğu bilgiye göre telefonlarının hem orijinalliği bozulmuş hem de yapılan işlem amacına ulaşamamıştır. Akabinde  aynı sorun tekrar nüks etmiştir. Biz yaptığımız tüm değişim işlemlerinden sonra, cihazı  teste ve kontrole tabi tutarak siz müşterilerimiz için test sürüşünü gerçekleştiriyor ve orijinal hizmet sunuyoruz. Eğer yapılan işlemin amacına ulaşmadığını düşünüyorsanız acil cep servisimizin 7/24 aktif olan müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Casper Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir