ACS-058540

General Mobile Batarya Değişimi

Genellikle elimizden hiç düşmeyen akıllı cihazlarımızda aradığımız ilk şeylerden biri uzun bir şarj kullanım süresidir. General Mobile akıllı cihaz bataryaları cihazın ömrü üzerinde büyük etkiye sahiptir. Şarj soketinde meydana gelen bazı arızalar batarya ömrünü de etkilemektedir. Telefonunuzun  sıvı ile teması, cihazın yukarı yönlü ısı değişikliğinin yaşandığı bir ortamda kullanılmış olması ve çok sık rastladığımız fazla ısınma gibi problemler bataryanızda bir sorun olduğunun göstergesidir. Sadece General Mobile marka telefonlarda değil piyasadaki birçok akıllı telefonda aynı durum yaşanmaktadır. Bataryanız bu sinyalleri verdiğinde değiştirmenizin vakti geldi demektir. Eğer batarya değiştirilmezse cihazınızın performansını olumsuz etkileyen bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunların başında akıllı telefonunuzun güç kaynağı olan bataryasının  şişmesiyle General Mobile akıllı cihazınızı kaybedebilirsiniz. Eğer sizin de General Mobile marka cep telefonunuz yukarıda saymış olduğumuz belirtileri gösteriyorsa hiç vakit kaybetmeden değişimini yaptırınız. Cihazınızı bu belitilere rağmen ısrarla kullanamaya devam ederseniz bataryanın patlamasına ve ciddi yaralanmaların meydana gelmesine sebep olmuş olursunuz.

Açıklama

General mobile cihazınızın batarya sorununa karşı alabileceğiniz tek bir önlem vardır. Acilen size sorun çıkaran bu bataryayı değiştirmek. Bu sayede birden fazla risk faktörünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Acil cep servisimize gelerek akıllı cihazınızın batarya değişimini yaptırıp, telefonunuzla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tamamen orijinal parçalar ile çalışan acil cep servisimiz siz müşterilere kesintisiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca orijinal parça ile yapılan değişim işleminiz, cihazınızın orijinalliğine hiçbir zarar vermemektedir. Biz müşterilerimize orijinal parça kullanımına dikkat etmelerini söylüyor ve yan sanayi ürünlerden uzak durması için uyarıyoruz.

Acil cep servisimizde  batarya değişimi yapılan General Mobile marka cep telefonunuz firmamızın garantisi altındadır.Değişimi biten akıllı cihazınızın her türlü kontrolü firmamızda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Eğer size göndermiş olduğumuz cihazınıza yapılan işlemin amacına ulaşmadığını düşünüyorsanız  firmamızın müşteri destek hattıyla irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“General Mobile Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir