ACS-058539

General Mobile Ekran Değişimi

General Mobile cep telefonuyla ilgili yaşanan en önemli sorunlardan biri de ekran sorunudur. Hassas bir ekrana sahip olması sebebiyle en ufak darbede dahi ekranınızı kaybedebilirsiniz. Cihazınızın almış olduğu küçük darbeler zamanla ekranınıza küçük zararlar ve çizikler verirken, düşürmeyle birleştiğinde ekranınızın kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Bunun yanı sıra ekranınızda kullanıma bağlı olarak oluşan hafif çiziklerden rahatsız olan müşterilerimiz de ekran değişimini tercih etmektedir. General Mobile akıllı cihazınızda meydana gelen ekran problemlerinin, estetik kaygıdan önce size başka olumsuz etkileri vardır. Cihazınızı bir bütün olarak kullanmanızı engelleyen hafif çatlaklar bir yandan da zaman kaybına neden olmaktadır. Ekrana bağlı olarak işlem yapan bazı donamımsal aksamların görevini yerine getirememesi yine kullanıcıyı olumsuz etkileyen bir diğer husustur. Basit gibi görünenen ekran çatlama, kırılma vakaları akıllı cihazınız için ciddi bir sorun teşkil etmektedir.

Açıklama

Acil cep servis olarak General Mobile ve her türlü markadan cihazınızda orijinal parça kullanarak siz müşterilerimize kusursuz bir değişim işlemi sunmaktayız. Değişimde kullanılan bütün parçaların orijinal olması birincil tercihimizdir. Eğer cihazlara yan sanayi ürünler takılırsa cihazın ekran sorunu tekrarlayabilir. Orijinal yeni ekranını taktığımız General Mobil cihazınız size teslim edilmeden önce mutlaka gerekli testlerden geçirilerek tarafınıza öyle teslim edilir. Alanında uzman olan acil cep servis uzmanları yapmış olduğu  kontroller neticesinde herhangi bir sorun görmediyse akıllı cihazınızı size ulaşması için kargoya gönderir.

Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin her yerine ulaşan kargo şirketleri aracılığıyla bakım ve onarımını tamamlamış olduğumuz General Mobile marka cihazınızı sizin tercih ettiğiniz adrese göndeririz. Cihazın size ulaşana kadar geçmiş olduğu aşamalar cihaz güvenliğiniz için önem arz etmektedir. Güvenilirliği birinci öncül kabul eden firmamız, cihaz onarım faturası kimin adına kesilmişse onun adına teslimatı gerçekleştirir. Kargo süreci üzerinde durmamızın nedeni bu süreçte meydana gelebilecek kayıp, çalıntı gibi olayların önüne geçmektir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“General Mobile Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir