ACS-058541

General Mobile Kasa Değişimi

Akıllı bir telefonunuz varsa, onun başına gelen talihsiz kazalardan dolayı sıkça teknik servislerin yolunu tutabilirsiniz. General Mobile marka cep telefonu da diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi cihaz kasasında bozulmalar ve değişimler yaşamaktadır. Yere düşen ya da herhangi bir darbeye maruz kalan General mobile cihazınızın kasa değişimine ihtiyacı olabilir.

Açıklama

Acil cep servisi olarak firmamızda gerçekleştirilen General Mobile akıllı cihazınızın kasa değişiminde hiçbir yan sanayi ürününe yer verilmez. Biz müşterilerimizi orijinal parça kullanımına yönlendirir ve onları yan sanayi ürünlerden uzak durması konusunda bilinçlendiririz. Yan sanayi ürün kullanılması, cihazınızın orijinalliğini  bozabileceği gibi cihazınızın donanımsal bağlantılarına da zarar verebilir ve çözüme ulaştırdığınızı sandığınız sorununuzun tekrar etmesine sebebiyet verebilir. Acil cep servis garantisi ile almış olduğunuz her türlü parça değişim hizmeti bizim garantimiz altındadır. Orjinal  bütünlüğü bozulan bir akıllı cihazınız var ise onu satmak istediğinizde pahası piyasa fiyatının altında olacaktır. General Mobile marka cep telefonunuz, kasa değişimi yapıldıktan sonra gerekli olan bütün test ve kontrollerden geçerek, uzman ekibimizin maharetli ellerinden siz kullanıcılarına gönderilerek, cihazınızla kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanır.

Değişimi sağalanan General Mobile cihazınız, siz müşterimizin isteği doğrultusunda, Türkiye’nin her yerine gönderimi olan anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla sahibine ulaştırılır. Cihaz teslimatı, telefonun tamir faturası kimin adınaysa, o kişiye yapılır. General Mobile akıllı cihazınızın kasa değişimi yapılırken, sizin depolama alanınızda mevcut olan hiçbir verinize dokunulmaz ve kaybı söz konusu olmaz.

Acil cep servis olarak kaliteye verdiğimiz önem; değişim, onarım ve her türlü tamir işlemlerinde kendini göstermektedir. Eğer sunmuş olduğumuz kaliteden memnun kalmazsanız ya da yapılan işlemin amacına ulaşmadığı kanaatindeyseniz acil cep servis müşteri destek hattımızla 7/24 iletişime geçebilir ve bizi ilgili durumdan haberdar edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“General Mobile Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir