ACS-058542

General Mobile Şarj Soketi Değişimi

Her akıllı telefonda yaşanabilecek bir sorun olan şarj soketinin bozulması General Mobile akıllı cihazlarında sıklıkla karşılaşılan bir problemdir. Sizin de cihazınız çeşitli nedenlerden ötürü şarj almıyor olabilir. Ancak bazı durumlarda kullanmış olduğunuz ortamdaki prizlerden ya da cihazın şarj soketinden dolayı bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bir kaç basit yöntem sayesinde şarj soketinizin bozuk olup olmadığını anlayabilirisiniz. İlk olarak farklı bir şarj aleti ile General Mobile cihazınızı şarj etmeyi deneyin. Bu basit deney sonunda her iki durumda da cihazınız şarj almıyorsa, acil cep servisimize uğramanın vakti gelmiş demektir.

Açıklama

General Mobile cihazınızın şarj soketinin bozulmasının  başlıca nedeni, sıvı ile olan temas, maruz kaldığı darbeler ve oksitlenmedir. Kullanıcıların sıklıkla yaptığı bir hata da şarj soketini hor kullanarak çeşitli darbelere neden olmasıdır. Şarj soketinizi ona uygun olmayan bir şarj aleti ile zorladıysanız bu da soketin bozulmasına neden olacaktır. Elektrik akımından kaynaklanan kısa devreler de soketinizde bozulmalara yol açacaktır.

Firma acil cep servis olarak, böyle durumlarda cihazınızdaki hasarlı parçayı sökerek; orijinal ve cihazınızla uyumlu olan yeni parçayı takarız. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız strilize edilmiş ,alanında uzman ekiplerin bulunduğu çalışma ortamında sizlere her konuda bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Birincil hedefimiz takılan yeni parça ile cihaz arasındaki uyumu devam ettirmektir. Bu anlamda yan sanayi ürünler bütünlüğü bozup aksaklıklara sebep olacağı için sağlıklıklı bir hizmet sunmayacaktır.

Acil cep servis firmamızın sizin için gerçekleştirmiş olduğu bütün bakım ve onarımlar garantimiz altındadır. Parça değişimi yapılan cihazınızın geçeceği bir diğer işlem kontroldür. Yapılan işlem teste tabi tutularak kontrolü sağlanır ve müşteriye öyle teslim edilir. Ürününüz elinize ulaştığında yapılan işlemin amacına ulaşmadığını ya da verimli olmadığını düşünüyorsanız, acil cep servis müşteri hizmetimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“General Mobile Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir