ACS-058544

Google Batarya Değişimi

Elimizden düşmeyen akıllı cihazlarımızda aradığımız ilk şeylerden biri şarj süresinin uzun olmasıdır. Akıllı cihaz bataryalarının cihaz ömrü üzerindeki etkisi şarj soketinde meydana gelen bir takım arızalar sıvı ile temas cihazın yukarı yönlü ısı değişikliğinin yaşandığı bir ortamda kullanılmış olması ve çok sık karşılaşılan fazla ısınma gibi nedenler bataryada bir arıza meydana geldiğinin işaretidir. Sadece Google marka cihazınızda değil, tüm markalarda bataryaya bağlı olarak bir sorun meydana gelmişse batarya değişimini gerçekleştiriyoruz. Batarya değiştirilmezse cihaz performansını olumsuz etkileyen birtakım sorunlar yaşanabilir. Bu sorunların başında; akıllı cihazınızın güç deposu olan bataryanın şişmesine bağlı olarak akıllı telefonunuzu tamamen kaybedebilirisiniz. Eğer değiştirilmesi için size yukarıda saydığımız belirtileri gösteren cihazınızı ısrarla kullanmaya devam ederseniz bataryanın patlaması ve ciddi yaralanmaların meydana gelmesine zemin hazırlamış olursunuz.

Açıklama

Google batarya problemine karşı alabileceğiniz tek önlem bataryanızı size sorun çıkarmaya başladığında değiştirmektir. Bu noktada değişimde kullanılan yan sanayi ürünler hem geçici bir çözüm sunar hem de bahsettiğimiz risklerin değişime rağmen devam etmesine sebebiyet verir.

Biz acil cep servis olarak bu konuda siz kullanıcılara gereken desteği sunmaktayız. Acil cep servise geldiğinizde cihazınızın batarya değişimi orijinal Google batarya aksamı ile gerçekleştirilir. Böylece birden fazla meydana gelebilecek risk faktörü ortadan kaldırılmış olur. Ayrıca orijinal parça ile yapılan bu değişimde akıllı cihazınızın orijinalliği bozulmayacağından pahasında yaşanacak bir düşüş de söz konusu değildir.

Acil cep serviste işlem gören Google akıllı cihazınız, firmamızın garantisi altındadır. Uzman ekibimiz gerekli incelemeleri yapar, testini gerçekleştirir ve kullanıcısına öyle teslim eder. Tamiri yapılan cihaz tamirin fatura edildiği kişi dışında kimseye teslim edilmez. Bununla transfer aşamasında meydana gelebilecek kayıp, çalıntı gibi durumların önüne geçilmiş olur.

Eğer cihaz elinize ulaştığında yapılan işlemin amacına ulaşmadığını düşünüyorsanız müşteri destek hattımızla iletişime geçip gerekli desteği alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Google Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir