ACS-058543

Google Ekran Değişimi

Geçmişte arama motoru olarak bildiğimiz Google, gelişen teknolojiye birlikte akıllı telefon piyasasına girdi. Talepler ve piyasalar doğrusunda hareket eden Google, üretmiş olduğu akıllı cihazlarla bu sektördeki yerini almıştır. Google cep telefonları ile ilgili yaşanan en önemli sorun alınan ciddi darbeler ve düşürme sonucu ortaya çıkan ekran kırılmalarıdır. Bunun yanı sıra hafif çiziklerden rahatsız olan kullanıcılarımız da ekran değişimini tercih etmektedir. Akıllı cihazınızda meydana gelen ekran problemlerinin siz kullanıcısına olumsuz etkileri bulunmaktadır. Bunun başında, darbe alan cihazınızı satmak istediğinizde piyasanın altında bir fiyatla satacak olmanız gelir. Bir diğer olumsuz etki ise estetik görüntüsü bozulan cihazın, ekrana bağlı olarak işlem yapan donanımsal bazı aksamlarının görevini yerine getirememesidir. Basit gibi görünen ekran kırılma ve çatlama durumları akıllı cihazınız için ciddi bir problemdir.

Açıklama

Biz acil cep servisi olarak Google markalı tüm cihazlarda orijinal  parça kullanarak sizlere kusursuz  bir onarım hizmeti sunmaktayız. Kullanılan parçaların orijinal olması birincil tercihimizdir. Çünkü  yan sanayi ürünlerde cihaz aynı sorunları tekrarlayıp size sorun yaratabilir. Onarımını bitirmiş olduğumuz cihazı mutlaka gerekli denetleme ve test aşamalarından geçirir, cihaz sahibine öyle teslim ederiz. Alananında uzman ekibimizle yaptığımız bu işlem neticesinde herhangi bir sorun görünmüyorsa Google marka cihazınız tarafınıza ulaştırılır.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla bakım ve onarımını gerçekleştirmiş olduğumuz Google marka akıllı cep telefonunuzu  sizin belirttiğiniz adrese göndeririz. Cihazın size ulaşana kadar geçmiş olduğu yolda, güvenliğinin sağlanması  bizim için önceliklidir. Bu anlamda cihaz onarımı kimin adına fatura edilmişse, aynı kişiye teslimatı sağlanarak kargo sürecinde meydana gelebilecek olumsuz olayların önüne geçilmiş olur.

Eğer cihaz elinize ulaştığında yapmış olduğumuz herhangi bir işlemden memnun kalmazsanız ya da yapılan işlemin amacına ulaşmadığını düşünüyorsanız lütfen destek ekibimizle irtibata geçerek bizi durumdan haberdar ediniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Google Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir