ACS-058545

Google Kasa Değişimi

Akıllı telefon kullancılarının yaşadığı sorunların başında cihaz kasalarının aldığı darbe ve düşmeler yer alır. Google cep telefonunuz düşme ya da darbe sonucunda kırılma ve ya çatlama yaşadıysa hem cihazın estetik görüntüsü hem de işlevi açısından olumsuz sonuçlar meydana gelecektir. Kasasında çatlama meydana gelen akıllı cihazınızın kasa değişimi kaçınılmazdır.

Açıklama

Acil cep servis firmamızda gerçekleştirilen Google akıllı cihazınızın kasa değişiminde hiçbir şekilde yan sanayi ürün montesi kullanılmaz. Yan sanayi ürünlerin orijinal telefonunuza monte edilmesi  cihazınızın orijinalliğini bozabileceği gibi diğer donanımsal problemlerinizin tekrar etmesine ve cihazınızı satmak istediğinizde piyasasının altında satmanıza sebep olabilir.

Google marka cep telefonlarınız, kasa değişiminden sonra bütün testleri teknik ekimiz tarafından yapılarak tarafınıza ulaştırılır. Yapmış olduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız  ya da yapılan bakım ve onarımın amacına ulaşmadığını düşünüyorsanız müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Yine aynı şekilde değişim yapıldığı halde sorunun devam ettiği kanaatindeyseniz tarafımızla yine iletişime geçebilirisiniz.

Bakım ve onarımı tamamlanmış olan bütün Google marka cep telefonlarının  müşterilerin isteği doğrultusunda Türkiye’nin her yerine gönderimi olan anlaşmalı kargolar aracılığıyla müşteriye teslimi sağlanır. Cihazınızın teslimatı telefonun fatura edildiği kişi adına gerçekleştirilir. Acil cep servisimiz  böylece kargo aşamasında doğabilecek olumsuz durumların önüne geçmektedir. Google akıllı cihazınızın kasa değişimi esnasında sizin mevcut depolama alanınıza hiçbir müdahelede bulunulmaz. Depolanmış verilerin kaybı söz konusu bile değildir.

Kaliteye önem veren acil cep servisimiz, tamir ve onarma işlemi sonrasında cihazınızı riske atmamak için sizin adınıza tetkik eder. Acil cep servis garantisi ile almış olduğunuz her parça değişiminde orijinal ürünler kullanılarak müşteri memnuniyeti ve cihaz kullanım ömrü üst düzeyde tutulur. Müşterilerimizin destek hattımıza iletmiş olduğu istek ve öneriler dinlenerek çözüme ulaştırılır. Acil cep servisi ailesi ile irtibata geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Google Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir