ACS-058546

Google Şarj Soketi Değişimi

Google ailesinden almış olduğunuz akıllı telefonunuzda, her akıllı telefonda yaşanabilecek bir sorun olan şarj soketinin bozulması olayıyla  karşılaşabilirsiniz. Cihazınız çeşitli nedenlerden ötürü şarj almıyor olabilir, bazı durumlarda kullanmış olduğumuz prizlerden ya da cihazın şarj soketinden kaynaklanabilir. Telefonunuzun şarj soketinde sorun olup olmadığını anlayabileceğiniz birkaç basit yöntem mevcuttur. İlk olarak farklı bir şarj aleti ile şarj ederek  kontrol edebilirsiniz. Bu basit deneyin sonunda eğer her ikisindede telefonunuz şarj almıyorsa şarj soketinizle birlikte Acil cep servisimize uğrayınız.

Açıklama

Google marka cep telefonunuzun şarj soketinin bozulmasının başlıca nedeni sıvı ile olan temas ve oksitlenmedir. Bir diğer sebep de şarj soketinizi hor kullanarak çeşitli darbelere maruz bırakmanızdır. Eğer şarj soketinizi ona uygun olmayan bir şarj aleti ile zorlamışsanız şüphesiz bu da soketin bozulmasına zemin hazırlayacaktır. Akabinde elektrik akımından kaynaklanan kısa devreler  de soketinizde hasarlara yol açacaktır. Biz acil cep servis olarak bu tarz durumlarda Google marka cihazınızın şarj soketini orijinal parça kullanarak gerçekleştiriyoruz. İşimizde kaliteden ödün vermeden uzman ekip ve sterilize edilmiş bir ortamda siz kullanıcılara hizmet sunmaktayız. Öncelikli amacımız cihazınızla takılan parça arasındaki bütünlüğü korumak olduğu için yan sanayi ürünlerden uzak durmaktayız. Çünkü takılan yan sanayi ürünleri sağlıklı bir kullanım sunmayarak yaşanan sorunun tekrar etmesine zemin hazırlamaktadır.

Acil cep firmamızın siz kullanıcılar için gerçekleştirmiş olduğu bütün bakım ve onarımlar firmamızın garantisi altındadır. İşimiz ilgili parçaları değiştirmekle bitmemiş olup uzmanlarımız tarafından test edilmektedir. Üstelik değişim işlemleri oldukça kısa bir sürede tamamlanarak sizleri telefonunuzdan mümkün olduğunca daha kısa süre mahrum bırakır. Her kullanıcının aklına gelen verilerim silinir mi endişesine kapılmanıza gerek yoktur. Acil cep firmamıza uzak olan kullanıcılarımız ise Türkiye’nin her yerine anlaşması bulunan kargo şirketleri aracılığıyla cihazlarını bize ulaştırabilir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Google Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir