Huawei G10 Ekran Değişimi

Huawei G10 cam değişimi,   cam değişimi,    fiyatı 0 TL’dirAcilcepservis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından 1 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. Huawei G10 cam değişimi,   cam değişimi,    ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (Kullanıcı hatası dışındakiler) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişimi işlemini yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki 1 ay garanti dışında servisimiz ekstrem durumlar dışında yine yardımcı olmaktadır. Ekran değişimi sonrasında olarak koruyucu cam hediyemizdir.

Açıklama

Huawei P8 Lite (2017) Ekran Değişimi

Marka: Huawei
Model:
Huawei G10
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

Bu yazımızda Huawei G10 ekran değişimi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabilir ve telefonunuzu en kısa sürede tamir getirebilirsiniz.

İçerik

 

Orijinal Parça ile Ekran Değişimi

Teknolojik aletlerde yaşanan arızaların giderilmesinde orijinal parça kullanılması son derece önemlidir. Zira yan sanayi üretimi olan parçalar orijinal telefon ile %100 uyum sağlayamamaktadır. Bu da telefonların istenildiği gibi kullanılmasını engellemektedir. Tam verim elde edilemediği gibi kısa süre içerisinde arıza ile karşılaşılması da kuvvetle muhtemeldir. İşte tüm bu sorunları kökten çözüme kavuşturmak isteyen firmamız tüm ekran değişimlerinde orijinal parça kullanmaktadır. Sizler de firmamızı tercih ederek istenmeyen sorunların önüne en başından geçebilirsiniz.

Orijinal parçanın yanı sıra kaliteli işçilik de önemlidir. Orijinal parçanın usta bir işçinin elleri ile buluşması halinde istenilen sonuca varılabilecektir. İşte bu kapsamda firmamız da sizlere en iyi işçilik ve orijinal parça hizmetlerini birlikte sunmaktadır.

Huawei G10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei G10 ekran değişimi için öncelikle kırılan eski ekran dikkatli bir şekilde çıkarılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır ki bu da kesinlikle kendinizin müdahale etmemesidir. Zira yapılacak en ufak yanlış bir işlem telefonunuzu kalıcı zararlar verebilir. Bunun yerine doğrudan telefonu firmamıza getirmenizde fayda vardır. 

Telefonun ekranı özel teçhizatlar ile açıldıktan sonra varsa eğer kirlerden arındırma işlemleri yapılmaktadır. Sonrasında yeni parça takılmaktadır. Sorunsuz bir şekilde takılan yeni parça sonrasında telefonun ekranı ve dokunmadığı kontrol edilir. Eğer sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa sizinle iletişime geçilerek telefonunuzu teslim almanız için bilgi verilir.

Huawei G10 Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei G10 onlarca farklı model telefon ürettiği için her birisinin ekran fiyatları farklılık göstermektedir. Ancak genel bir bakış açısı ile Huawei G10 ekran değişimi fiyatları 300 ile 1000 lira arasında değişiyor diyebiliriz. Piyasadaki emsalleri ile kıyasladığımızda ise firmamızın son derece uygun ve kaliteli bir hizmet sunduğunu sizler de göreceksiniz.

Cihaz bilgisini paylaşarak bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere fiyat tarifesi sunulacaktır. Fiyatları değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz. Bizimle çalışmaya karar verirseniz telefonunuz alınır ve onarıma başlanır. 

Onarım Süresi

Günümüzde telefonlar elimiz ayağımız kadar önem kazanmıştır. Hiç kimse telefonundan bir an bile ayrı kalmak istemiyor. Bu yüzden sizlere en kısa sürede hizmet vermek için azami gayret gösteriyoruz. Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazınız en kısa sürede onarılacaktır. Aynı gün içinde cihazınızı bize bırakıp yapılmış bir şekilde geri almanız mümkündür. böylece telefonunuzdan uzak kalmazsınız ve işleriniz de aksamaz.

Firmamız tarafından sunulan hızlı hizmetler sayesinde diğer firmalar arasında öne çıkmaktayız. Sizin de işiniz aceleyse, telefonunuzdan uzak kalmak istemiyorsanız, işim bir an önce hallolsun diyorsanız bizimle çalışmalısınız. 

Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

Firmamız tarafından verilen hizmetlerden sonra müşterilerimiz tarafımıza olumlu dönüşler yapmaktadır. verdiğimiz hizmetlerden ötürü memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Huawei G10 ekran değişimi yapıldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni ekranının ilk günkü gibi şık ve sağlam olduğunu fark edeceksiniz. Cihazınızı kullandıkça dokunmatiğinin çok iyi olduğunu, ışık sızması yaşanmadığını, ekran parlaklığının ilk günkü gibi güzel olduğunu göreceksiniz. Tüm bu olumlu deneyimleriniz bizim için oldukça önemlidir. Böylece müşteri portföyümüzü genişleterek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz de cihazınızın onarımı için bizimle iletişime geçebilir ve detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Huawei G10 Ekran Değişim Fiyatı
Huawei G10 Ekran Değişim Fiyatı

 

Acil Cep Servis olarak tüm marka ve modellerin ekran değişim hizmetlerinin yanında bakım ve onarım, garantili değişim bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçip, anlık bilgi alabilirsiniz.

Huawei G10 ekran değişimi fiyatı 1 ay telefon tamiri teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.

Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Huawei G10 ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 1 ay telefon tamiri imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Acil Cep Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra “kırılmadığı sürece” bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız.

Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 406864844 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

TEL : +90 534 392 72 86
GSM : +90 543 787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286
Email: destek@acilcepservis.com


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]
Telefon Tamiri
Huawei G10  Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Yazı Adı
Huawei G10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Açıklama
Günümüzde telefonlar elimiz ayağımız kadar önem kazanmıştır. Hiç kimse telefonundan bir an bile ayrı kalmak istemiyor. Bu yüzden sizlere en kısa sürede hizmet vermek için azami gayret gösteriyoruz. Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazınız en kısa sürede onarılacaktır. Huawei G10
Yazar
Yazar
Acil Cep Servis Hizmetleri
Firma Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei G10 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir