Huawei P20 Ekran Değişimi

Huawei P20 Ekran Değişimi

Üst model telefonların kalitesi ve orijinal parçaları gerçekten büyük öneme sahip Huawei P20 ekran değişimi ile birlikte 850 lira gibi makul bir rakam ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kırılmaz cam destekli değişim süreci sonrasında 6 aylık garanti size avantaj sağlamaktadır. Hizmeti beğenmeniz halinde ücret iadesi talep edebilirsiniz. 45 dakikada işlem tamamlanırken geliş gidiş kargo hesaplaması ile birlikte 3 iş günü içerisinde ürün size ulaşacaktır.

Açıklama

Ekran çatlakları kırıkları artık sorun olmaktan çıkmış durumda. Özellikle Huawei P20 ekran değişimi ile beraber bu süreç hızlı işliyor ve kullanıcılar için yeni avantajlar gündeme gelmeye devam ediyor. İletişim sistemini daha güçlü tutabilmek adına garantili servis desteği bu konuda size yardımcı olmaktadır. 6 ay gibi geçerli garantili destek ile birlikte 45 dakikalık bir işlem gerçekten sizin için memnuniyet yaratmaktadır. Telefonun size ulaşması ise 3 iş günü ile birlikte mümkün olmaktadır.

Huawei P20 Ekran Değişimi Fiyatı

Güvenilir hizmet boyutu ile insanları yönlendiren Acilcepservis, aynı zamanda gelişmiş ve potansiyeli yüksek pozisyonundaki çalışmalarla size yardımcı olmaktadır. Huawei P20 ekran değişimi fiyatı 850 TL olarak önümüzde. Bununla birlikte kırılmaz cam gösteri buradaki avantajı hizmet için farklı bir boyut oluşturmaktadır.

Eğer bir tereddüt yaşarsanız ve hizmetten memnun kalmaz iseniz, paranızın iadesini talep edebilirsiniz. 6 ay garanti hizmeti ve bununla birlikte devam eden süreçteki avantajlarla beraber siz değerli müşterilerinin bu önemli avantajlardan istifade etmesi çok önemlidir. Makul çalışma pozisyonundaki servis desteği, 7/24 aktif çalışmalar ve sağlıklı ortamlar ile birlikte sizin için en iyi imkânlar hazırlamak durumundadır.

Huawei P20 Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Telefon ekranı kırıldığı anda bunun kişisel kullanım hatasından kaynaklandığını söylemek mümkün. Kişisel kullanım hatası ile birlikte garanti kapsamı devreye girmez. Yine de kasko gibi özel bir anlayış ile birlikte, garanti kapsamına çok daha geniş tutmak mümkün olmaktadır.

Huawei P20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Güvenilir ve nitelikli hizmet boyutlarında gerçekten insanları heyecanlandıran avantajlı seçenekler karşımıza gelmektedir. Özelliklede Huawei P20 ekran değişimi nasıl yapılır dediğimizde, bakım tamirat ve diğer işlemlerin video ve anlatımlı sistem ile birlikte insanlara daha detaylı bilgi vermesi mümkün olmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei P20 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir