Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

Ekran değişim fiyatları çok uygun rakamlarla karşınıza çıkıyor. 45 dakika değişim süreci, 3 iş günü ise iki taraflı kargo desteği ile birlikte ürünün size ulaşım sürecidir. Huawei P30 Lite ekran değişimi fiyatı ise 700 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz bu hizmeti kontrol edebilir ve memnun kalmadığınız halde ücret iadesi talep edebilirsiniz. Özellikle de kırılmaz cam desteği ile birlikte ürünün sapasağlam kendini muhafaza edilmesi planlanmaktadır.

Açıklama

Güvenli bir şekilde ekran değişimi hizmeti gerçekleştiğinde, telefonun performansı aynen muhafaza edilmiş olur. orjinal parçaların kullanımı ile birlikte, Huawei P30 Lite ekran değişimi gerçekten makul bir süreç ve uygun bir fırsatı yaratmaktadır. Bu gibi süreçler 3 iş günü ile beraber telefonun size ulaşmasına katkı sağlamaktadır. Telefon bilgileri silinmez sıfırlanmaz ve muhafaza edilir. Böylelikle Acilcepservis hizmet faktörünün avantajlarını görmek çok daha kolay olmaktadır.

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei P30 Lite ekran değişimi fiyatı karşımıza 700 TL gibi bir rakam çıkmaktadır. Bununla beraber insanların kaliteli hizmet ve orijinal parça memnuniyetini daha yakından görmek mümkün olmaktadır. Yetenekli ve bilinçli firma hassasiyeti ile birlikte, burada çözüm olarak gerçekten insanların üzerinde durması gereken çalışmalar karşımıza çıkmıştır. Çatlak kırık ve diğer şekilde oluşan sorunları bertaraf edilmesi noktasında, özellikle Huawei P30 Lite ekran değişimi için uzman bir çalışmanın sonuçlarını görmek gerekmektedir. Cam koruyucu desteği ile birlikte ürünler size ulaşmaktadır. Bununla birlikte 7gün 24saat devamlı aktif halde bulunan servis hizmeti ile birlikte, uzman teknisyenler her zaman göreve hazır bir şekilde sizi beklemektedir.

Huawei P30 Lite Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kullanıcı hatası kaynaklı sorunlar garanti kapsamına girmez. Aslında bütün ürünlerde bu geçerli bir yöntem ve uygulama gibidir. Yine de kasko sistemi ile birlikte burada ayrıcalık yaratmanız mümkün olabilir.

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Evvela uzman teknisyenlerin destek pozisyonundaki çalışmalar önemlidir. Çalışmalar kayda alındığı gibi, sesli anlatım ile birlikte oluşturulmuş videolar size bu konuda kolaylık sağlayacaktır. Böylelikle Huawei P30 Lite ekran değişimi sürecini daha yakından ve avantajlı bir şekilde takip etmek mümkün olacaktır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei P30 Lite Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir