ACS-058550

Huawei Şarj Soketi Değişimi

Acil cep servisi firması olarak teknik servis konusuna ayrıca önem vermekteyiz. Çünkü kullanılan telefonun uzun süreli kullanılmasını istemekteyiz. Bu yüzden birçok noktada acil cep servis noktamız bulunmaktadır. Bu acil cep servis noktalarından rahatça faydalanmanız açısından uzman bir ekiple çalışmaktayız. Siz de herhangi bir sorunla karşılaşırsanız; bu acil cep  servis noktalarından herhangi birine akıllı telefonunuzun faturasıyla gidebilir ve arıza hakkında teknik servis hizmeti alabilmektesiniz. İşinde uzman ekibimiz sizden sorun tespiti için telefonunuzu teslim alırlar. Bir ve ya iki gün içerisinde tarafınıza dönüş sağlar ve sizin de onayınızı alarak sorunun çözümünü sağlarlar. Böylece telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

Açıklama

Akıllı telefonlar için şarj çok önemli bir konudur. Çünkü sürekli kullanılan akıllı telefonlarda işimize yarar olan uygulamalar şarj tüketmektedir. Şarj kullanım süresini uzatmak için uygulamalar kullanılmadığında kapatılmalı; arka planda çalışır halde bırakılmamalıdır. Böylece şarj kullanım süresi artmaktadır. Ayrıca ekran parlaklığı son ayarında kullanılmamalıdır.  Bu önlemler alındığında pil kullanımı artırılır ve sürekli telefonu şarja takmaya gerek kalmamaktadır. Şarjdayken kullanılan telefonunuzu arıza verme ihtimali yüksektir. Bu yüzden yaşanan sorunlardan dolayı şarj soketi değişimi işlemi yapılmaktadır. Acil cep servis firmamız; eski model telefonların bile yedek parçalarına bulmakta herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Bundan dolayı siz de herhangi bir sorun yaşarsanız rahatlıkla şarj soketinin değişimi işlemini talep edebilirsiniz. Tecrübeli ve işinde uzman teknik servisimiz bu konuda size hizmet vermekten son derece memnun olacaktır. Genel itibari ile yaşanan şarj soket sorunları acil olmaktadır. Çünkü şarj olmayan telefon herhangi bir şekilde kullanılamamaktadır. Acil cep servis firması olarak biz bu konuya özen göstermekteyiz. Hızlı bir şekilde orijinal parça kullanarak eğişim işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Acil cep firmamızın siz kullanıcılar için gerçekleştirmiş olduğu bütün bakım ve onarımlar firmamızın garantisi altındadır. İşimiz ilgili parçaları değiştirmekle bitmemiş olup uzmanlarımız tarafından test edilmektedir. Üstelik değişim işlemleri oldukça kısa bir sürede tamamlanarak sizleri telefonunuzdan mümkün olduğunca daha kısa süre mahrum bırakır. Her kullanıcının aklına gelen verilerim silinir mi endişesine kapılmanıza gerek yoktur. Acil cep firmamıza uzak olan kullanıcılarımız ise Türkiye’nin her yerine anlaşması bulunan kargo şirketleri aracılığıyla cihazlarını bize ulaştırabilir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir