Huawei Y6 Prime Ekran Değişimi

Başarılı bir şekilde gerçekleşen Huawei Y6 prime ekran değişimi, sizin için sadece 500 TL bir masraf çıkarmaktadır. Eğer yakın yerde bulunuyorsanız, değişim sürecinin sadece 45 dakika olması sizin için bir avantajdır. Uzak bir mesafede ise kargo ücreti ödemeden 3 iş günü içerisinde ürüne kavuşmanız mümkündür. 6 ay süren garanti desteği ile birlikte, değişim süreci avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bilgilerinizin silinmediği gibi, aynı zamanda orjinal parçalar ile birlikte telefonunuz değişim sürecinde korunmuş olur.

Açıklama

Huawei Y6 Prime ekran değişimi esnasında orijinal parçaların kullanımı çok önemli. Özellik konusunda sizin beklentilerinizi karşılayacak seçeneklerin büyük önemi var. Ekran değişimi, düzenli parçalar ve orijinal seçenekler ile birlikte destekleniyor. Bununla birlikte 45 dakikalık bir süreç ve 3 iş günü gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde ürünlere kavuşmak, sizin için gerçekten iyi bir avantaj yaratacaktır.

Huawei Y6 Prime Ekran Değişimi Fiyatı

Kaliteli bir ürün ve bunu destekleyen orjinal parça ile birlikte Huawei Y6 Prime ekran değişimi fiyatı gerçekten makul şekli ile gündeme gelmektedir. 500 TL gibi bir rakam karşınıza çıktığı gibi, siz değerli müşterileri için bu rakamların memnuniyet verici olduğunu buradan belirtmek gerekmektedir. Değişim esnasında bilgilerinizin silinmemesi önemli bir hizmettir. Onunla beraber değişimle birlikte hassasiyeti kurulmuş olan ekran aynı verimliliği ortaya koyacaktır.

Dokunmatik hızlı ve parlaklık gibi konularda en ufak bir sorun yaşamazsınız. orjinal ürünlerin kullanıldığı sistemde koruyucu ekran desteği kırılmaz cam burada sistemin size hediyesi olarak dikkat çekmektedir. Bu olağanüstü hizmetleri beğenmediğiniz takdirde ücret iadesi hakkınız olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Teknik servis ve donanımlı hizmet boyutları ile birlikte, sizin için gerçekten çok önemli ve pratik hizmet boyutları burada kendini göstermektedir.

Huawei Y6 Prime Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekran kırıkları garanti kapsamına kesinlikle girmez. Özellikle kullanıcı hatası olarak nitelenmiş olan durumlarda, garanti adeta devre dışı kalır ve burada kullanıcılar için biraz masraf ortaya çıkabilir. Eğer bu konuda daha ileri gitmek ve ciddi düşünce yapısına sahip olmak istiyorsanız, kasko sisteminden ve avantajlarından istifade edebilirsiniz.

Huawei Y6 Prime Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Bu konuda sizin için profesyonel çalışmalarla kendini geliştirmiş olan Acilcepservis, hazırladığı plan proje ile birlikte mükemmel bir değişim süreci gündeme getirmektedir. Bu değişim teknisyenlerin başarısı ve kaliteli malzemenin avantajları olarak kendini gösteriyor bu gibi konularda hazırlanmış video seçenekleri, detaylı anlatımlarla birlikte size yardımcı olmak durumundadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y6 Prime Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir