Huawei Y6 Pro Ekran Değişimi

Huawei Y6 Pro Ekran Değişimi

Başarılı bir şekilde gerçekleşen Huawei Y6 pro ekran değişimi, sizin için sadece 500 TL bir masraf çıkarmaktadır. Eğer yakın yerde bulunuyorsanız, değişim sürecinin sadece 45 dakika olması sizin için bir avantajdır. Uzak bir mesafede ise kargo ücreti ödemeden 3 iş günü içerisinde ürüne kavuşmanız mümkündür. 6 ay süren garanti desteği ile birlikte, değişim süreci avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bilgilerinizin silinmediği gibi, aynı zamanda orjinal parçalar ile birlikte telefonunuz değişim sürecinde korunmuş olur.

 

Açıklama

Güvenilir bir şekilde sağlıklı malzeme kullanımı, ekran ve benzeri ihtiyaçların karşılanması için iyi bir çözüm üretmektedir. Huawei Y6 Pro ekran değişimi son dönemde kaliteli malzeme ve uzman teknisyen bütünlüğü için iyi bir örnek ortaya koymaktadır. Değişim süreci 45 dakika gibi kısa bir zaman dilimidir ve ürünün size ulaşması 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bilgileriniz muhafaza edilir, silinmez ve korunur. Orijinal ürün kullanımı ile birlikte ekran hassasiyeti ve dokunmatik hızı aynen korunmuş olur. Parlaklığı konusunda yine en ufak bir endişeniz bile bulunmayacaktır. Yetenekleri ile birlikte bu konuda Acilcepservis çok önemli çalışmalar yapmıştır.

Huawei Y6 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Uygun şekilde Huawei Y6 Pro ekran değişimi konusunda çok farklı ile avantajlı seçenekleri karşınıza çıkmaktadır. 680 TL gibi bir ücret bu işin cazip ve avantajlı noktasını göstermektedir. Bununla birlikte değişim süreci çok hızlı gerçekleşmektedir. Ücret iadesi hakkına sahip olduğumuz gibi aynı zamanda 6 ay süresince garantili hizmet boyutları, gerçekten ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı burada göstermektedir. Değerli müşterilerine kaliteli hizmet için seferber olmuş bir firma hassasiyeti ile birlikte, gerçekten kapsamlı ve güvenilir çözümler devam etmektedir.

Huawei Y6 Pro Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kapsamlı ve güvenilir garanti çalışmaları, pek çok telefon markasının uzun ömürlü olmasına destek sağlamıştır. Eğer bu konuda bilim kalitesinden ve avantajlardan istifade etmeyi düşünecek olursanız, özellikle garanti kapsamına çok iyi anlamanız gerekiyor. Kullanıcı hatası ile oluşan arızalarının giderilmesi garanti kapsamı dışında gerçekleşir. Eğer bu kapsamı geniş tutmak istiyorsanız, kasko hizmetinden faydalanabilir ve avantajlı seçenekleri gözden geçirebilirsiniz.

Huawei Y6 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Her türlü ekran değişimi konusunda detaylı bilgiler veren sağlıklı adres bu konuda yine önemli çalışmalar yapmıştır. Sesli anlatım ve detaylı çözümlerle birlikte, Huawei Y6 Pro ekran değişimi hizmeti nasıl yapılır? Gerçekten burada detaylarla birlikte görüntü yakalamak ve değerlendirmek büyük avantajı ortaya koymaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y6 Pro Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir