Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi

Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi

Kaliteli ve kullanışlı telefon modelleri ile Huawei karşınızda. Özellikle Huawei Y7 2019 ekran değişimi konusunda makul rakamlar gerçekten müşteri için heyecan yaratmış durumda. Özellikle burada karşımıza çıkan rakamlar, 650 TL gibi uygun bir ücreti göstermektedir. Değişim esnasında bilgileriniz korunur silinmez. Bununla birlikte değişim sonrasındaki süreçte 6 aylık garanti bu işin kapsamını ve avantajını göstermektedir.

Açıklama

Huawei Y7 2019 ekran değişimi orijinal ve güvenilir bir çalışmanın sonucu olarak karşımıza gelmektedir. Bu ayki değişim süreci önemli olduğu gibi, bu süreç özellikle teknisyenlerin ve uzmanları desteği ile birlikte çok kısa bir zaman dilimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Değişim 45 dakika sürmekle birlikte, ürünü kargoya vermemiz ve tekrar almanız 3 iş günü olarak ortalama bir süreç oluşturmaktadır. Önemli ve planlamalı yatırımlar noktasında, buradaki çalışmaların gerçekten değişim süreci için önemli avantajları dikkat çekmektedir. Acilcepservis faktörü ile birlikte buradaki değişim fırsatları gözden geçirmek gerçekten önemli olacaktır.

Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei Y7 2019 ekran değişimi fiyatı sizin de gördüğünüz gibi, 650 TL bir rakam olarak karşımıza gelmektedir. Buradaki esas önemli konu ekran değişim sürecinde kullanılan orijinal parçalardır. Bilgilerinizi muhafaza edilmesi ve silinmemesi, kişisel imkânlarınız açısından büyük önem taşımaktadır. Değişim sonrasındaki dokunmatik hızı ve ekran hassasiyeti gerçekten kendini muhafaza etmiş olacaktır. Ekran parlaklığı ve çözünürlük konusunda yine hiçbir endişeniz bulunmamaktadır.

orjinal parça desteği ile birlikte Huawei Y7 2019 ekran değişimi fiyatı gerçekten uygun rakamları göstermeye devam etmektedir. Kırılmaz cam koruyucu gibi önemli bir destek ile telefon size teslim edilir. Bununla birlikte beğenmediğiniz hizmet noktasında ücret iadesi hakkını mutlaka göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Devam eden 6 aylık süreçte, garantili ve avantajlı kapsam sonuçları müşterilerin memnuniyetini gerçekten en iyi şekilde ortaya koymuştur.

Huawei Y7 2019 Ekran Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Telefon ekranı kırıldığı zaman, bu kullanıcı hatası olarak değerlendirilir. Kullanıcı hataları ise garanti kapsamına girmez. Bu gibi süreçleri de eğer daha geniş çaplı bir düşünce ile avantajları gözden geçirmek isterseniz, sizin için hazırlanmış kasko çalışmalarına göz atmanız önemli olacaktır. Böylelikle Huawei Y7 2019 ekran değişimi gibi önemli bir süreçte makul değerlendirmeler sizin için daha farklı sonuçlar verecektir.

Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Kaliteli ve kullanışlı telefon, özellikle de yaygın bir şekilde insanların dikkatini çekiyor. Ekran değişim sürecini daha yakından takip etmek adına, bu iş için hazırlanmış video seçenekleri detaylı anlatımlar ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Elbette burada diğer şekilde, batarya, kamera, şarj soketi, kasa ve mikrofon gibi malzemelerin yanı sıra, hoparlör ve diğer ürünler konusunda ihtiyaçlar en iyi şekilde karşılamak durumundadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir