Huawei Y7 Pro 2018 Ekran Değişimi

Huawei Y7 Pro 2018 ekran değişimi ücret olarak 650 lira gibi bir rakam çıkarıyor. Uygun koşullarda değişim süreci bilinçli bir sistemin size sunduğu avantajı göstermektedir. İletişim teknik servis garantisi gerçekten çok avantajlı fırsatlar ortaya koyuyor. 6 ay devam eden garanti ise o avantajlardan sadece biri olarak kendini göstermektedir. Kırık ekran problemlerini gidermek açısından, kırılmaz cam koruyucu desteği ile birlikte ürün 3 iş günü içerisinde size ulaşmaktadır.

Açıklama

Ekran değişim sürecinin uzman teknisyen ve uzman servis desteği ile çok iyi sonuçları var. Özellikle 6 ay boyunca devam eden garanti ve hizmet boyutu ile birlikte, Huawei Y7 Pro 2018 ekran değişimi sorunsuz bir hizmet haline gelmiştir. Bu gibi süreçleri de kullanılan sağlıklı ve orijinal malzemeler ürünün kullanım süresine adeta uzatmak durumundadır. Değişim 45 dakika ve ürünün size ulaşması 3 iş günü olarak belirlenmiştir. Standartlara uygun bir şekilde yapılan çalışmalarda, Acilcepservis faktörünü ve avantajlarını daha yakından görmek mümkün olmuştur.

Huawei Y7 Pro 2018 Ekran Değişimi Fiyatı

Huawei Y7 Pro 2018 ekran değişimi fiyatı 650 TL olarak karşınızda. Mevcut değerlendirmelerle ve avantajlı sonuçlarla birlikte, kaliteli hizmet boyutunda yapılan çalışmalara göz atmak gerekiyor. Bu çalışmaların oluşturduğu devamlılık ve makul sonuçlar, ürün kalitesi ve iddia sonuçlar açısından çok iyi çözümler yaratmak durumundadır. Bilgileriniz korunur, muhafaza edilir, silinmez ve kullanımınıza sunulur. Telefonunu sıfırlanmadığı gibi dokunmatik hızı ve hassasiyeti korunmuş olur.

Ekran parlaklığı ise yine özelliğini koruyan bir başka avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Değişim esnasında orijinal ürünler kullanılırken, beğenmediğiniz hizmet konusunda ücret iadesi hakkını devreye sokabilirsiniz. Size teslim edilmeden önce kırılmaz cam koruyucu takviyesi ile birlikte ürünler desteklenmektedir. 6 ay boyunca geçerli olacak firma destekli garanti kapsamı, telefon modellerinin sağlıklı bir şekilde kullanımına destek vermek durumunda olacaktır.

Huawei Y6 Pro 2018 Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kişisel kullanım hataları garanti kapsamına girmez. Yani kırıkları bu konuda yine garanti kapsamı dışında kalan bir konudur. Bu konuda ayrıcalıklı bir hizmet istiyorsanız, kasko avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Huawei Y7 Pro 2018 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Kaliteli telefon modellerinin ekran değişim süreçleri videolu anlatım ile karşınızda. Özellikle de hazırlanmış video sesli ve yönlendirme seçenekleri ile birlikte, değişim sürecinin iyi şekilde ortaya koymaktadır. Huawei Y7 Pro 2018 ekran değişimi bu şekilde daha detaylı olarak görülmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y7 Pro 2018 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir