Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi

Huawei Y7 Pro Ekran Değişimi

Sağlam ve güvenilir malzemeler ile yani orijinal parçalarla ekran değişimi çok önemli bir hizmet. Buradaki uygun fiyatlarla beraber, 45 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde Huawei Y7 Pro ekran değişimi gerçekleşmektedir. Fiyat olarak sadece 680 lira sizden talep edilen rakamdır. Böylelikle telefon kullanım süresini daha uzun tutabilirsiniz. 6 ay devam eden garanti ile birlikte ürün size teslim edilmektedir. Dilerseniz bu konuda ücret iadesi hakkından da faydalanabilirsiniz. Yine de güvenilir ve kaliteli malzemelerle birlikte burada sizin için iyi bir hizmet hazırlamış durumdadır.

Açıklama

Telefon ömrünü uzatmak ve bu telefonlardan istifade etmek için, ekran kırıklarında değişim gibi çok önemli bir hizmetten yardım almalısınız. Huawei Y7 Pro 2019 ekran değişimi burada son dönemlerde kaliteli malzemelerin devrede olduğu olağanüstü hizmetlerden biridir. Değişim süreci sadece 45 dakika sürüyor ve ürün teslimatı 3 iş günü içerisinde ücretsiz kargo ile birlikte müşterilere avantaj sağlıyor. Acilcepservis faktörü ile hızlı ve güvenilir değişim süreci hizmetlerinden faydalanmak gerçekten burada önemli bir avantaj yaratmaktadır.

Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi Fiyatı

Uygun değişim fiyatları ve orjinal parça desteği ile birlikte, buradaki hizmetlerden faydalanmak gerçekten sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bilgilerinizin muhafaza edildiği ve en iyi şekilde korunduğu sistemden yardım almak siz değerli müşterileri için iyi bir fırsat oluşturmaktadır. Huawei Y7 Pro 2019 ekran değişimi fiyatı 680 TL gibi uygun bir rakamı gösteriyor. Bununla birlikte orjinal parça kullanımı hassasiyeti ve dokunmatik hızını muhafaza ederek telefona katkı sağlıyor. Orijinal ürünlerin kullanımı ile beraber bu konuda Huawei Y7 Pro 2019 ekran değişimi fiyatı konusunda beklentileri çok iyi ve avantajlı sonuç üretmeye devam etmektedir. 6 ay boyunca devam edecek garantili süreç ile insanların kendini emniyette hissetmesi sağlanmaktadır.

Huawei Y7 Pro 2019 Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Şu bir gerçek ki kişisel kullanım hatasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamına girmesi zor görünüyor. Bununla birlikte kaskolu gibi özel bir hizmetten faydalanan müşteriler için burada istisnai uygulamalar gündeme getirilmiştir. İndirimli ya da ücretsiz avantajlardan faydalanmak için, kasko sistemi bu konuda size kolaylık sağlar. Aksi halde kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlar garanti kapsamına girmez.

Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak ekran değişimi konusunda uzmanların yıllardan beri benimsediği ve kabul ettiği yöntemleri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bununla beraber değişim süreci hızlı bir süreç ve video ile anlatım sistemi gerçekten aydınlatıcı bir yöntem olarak karşımızdadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir