ACS-034002

iPhone Arka Kamera Değişimi

iPhone telefonlarda arka kamerası birçok neden ile hasar görebilmektedir. Bunların başında gelen olaylardan biri iPhone marka telefonlarınızın yer düştüğünde arka kameraya denk gelmesi veya dışardan alınan sert bir darbe ile arka kameranın çatlaması ya da kırılmasıdır. Bir diğer problem ise soğuk ve sıcak hava değişiminden dolayı arka kamera camı çatlayabilir ve bu çatlama sonucu kameranın düşük kalitede fotoğraf çekmesine sebep olabilmektedir. Bu noktada arka kamera camının değişmesi gerekmektedir.

Açıklama

Böyle bir durum başınıza gelmiş ise ilk önce kamera fonksiyonlarının çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizde fayda vardır. Acil cep servisi uzman ve profesyonel kadrosu ile bu sorunlarınızı gidererek siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Tüm iPhone markası cihazlarınızın, arka kamera değişimi ile ilgili sorunlarınızı acil cep servis güvencesi ile yenilemek veya onarmak isterseniz, arama motoru üzerinden acil cep servis araması yaparak sunduğumuz hizmetleri görebilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz

  • Acil cep servis hizmetimiz le arka kamera değişim işlemi süresi, 30 dakika ve 45 dakika zaman diliminde gerçekleşmektedir.
  • Onarım yapılacak iPhone kamera yerine tamamı ile orijinal yedek parçalar kullanılmakladır.
  • Uzman ve profesyonel kadromuz ile yapılan bütün işlemler sonrası, Türkiye’nin her noktasına kargo ile göndermemiz mümkündür.
  • iPhone kamera camı değişimi sonrası yaşanılacak olası bir aksilik firmamızın garanti kapsamındadır.
  • iPhone arka kamera değişimi sonrasında herhangi bir veri kaybı ile karşılaşma probleminiz olmayacaktır.
  • Kullanıcı hatası olmayan problemler haricinde, üretim ve uygulama kaynaklı sorunlar acil cep servis garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından iPhone arka kamerası değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Apple
Model
Arka Kamera Değişimi
Fiyat
TR Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir