ACS-034004

iPhone Arka Kapak Değişimi

Günümüzde iPhone kullanıcıların en çok rahatsız olduğu konulardan biri olan iPhone marka telefonlarının arka kapaklarında meydana gelen kılcal çizikler ve düşme sonrasında oluşan arka kapaktaki hasarlardır. Telefonun arka kapağında ki çizikler, darbeler, ezilmeler telefonunun görüntüsünü bozabilmektedir.

Açıklama

iPhone marka telefonunuzun arka kapağında ki çatlak, kırık, çizik gibi durumları ortadan kaldırarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Türkiye genelinde rekabet hizmeti vererek ve öncü nitelik taşıyan güvenilir bir firma olarak uzman ve profesyonel kadrosu ile müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. iPhone marka telefonlarınızda meydana gelen birçok sorunu çok kısa bir süre içerisinde giderebilmekteyiz.

Tüm iPhone marka cihazlarınızın, arka kapağında meydana gelen hasarları yenilemek istiyorsanız acil cep servis güvencesi ile arama motorları üzerinden, acil cep servisi araması yaparak ulaşabilirsiniz. iPhone arka kapak değişimi, temiz ve kusursuz bir şekilde olmakla beraber müşteri memnuniyeti amacı gütmekteyiz. Acil cep servisi sitemizden vermiş olduğumuz hizmetleri görebilir ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  • Acil cep servis hizmetimiz ile iPhone arka kapak değişiminin işlem süresi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.
  • iPhone arka kapak değişimi yerine kullanılan malzemeler tamamı ile orijinal yedek parçalardır.
  • Uzman ve profesyonel ekibi ile yapılan işlemler sonra Türkiye’nin her noktasına kargo ile göndermemiz mümkündür.
  • iPhone arka kapak onarımı sonrasında yaşanılacak herhangi bir durumda firma garantisi kapsamı altındadır.
  • iPhone arka kapak değişimi, işlemi sonrasında herhangi bir veri kaybı riskiniz sıfırdır.
  • Kullanıcı hatası olmayan problemler harici kaynaklı problemlerde, acil cep servis firma garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilk edinen firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Uzman ve profesyonel kadrosu tarafından iPhone arka kapak değişimi yapmak istiyorsanız vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Apple
Model
Arka Kapak Değişimi
Fiyat
TRY Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Arka Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir