ACS-058527

iPhone Batarya Değişimi

Bir çok iPhone kullanıcılarının canını sıkan konulardan biriside batarya problemidir. Bataryadan kaynaklı aşırı ısınma ve telefonunuzun erken kapanma gibi problemler ile karşılaşılabilmektedir. Bataryanın aşırı ısınması kendisi ile birçok problemi de beraberinde getirebilmektedir. iPhone pili şişebilmekte ve iPhone kasasının açılmasına ve kasasında eğriliklerde meydana gelebilmektedir. iPhone kullanıcılarının mağdur olduğu bu problemi gidererek müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Öncü nitelik taşıyan ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Açıklama

iPhone batarya değişimi yaparak telefonunuzun daha da hasar görmemesini engellemek için acil cep servisi olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman ve profesyonel kadrosu ile en kaliteli hizmeti sizlere sunarak batarya problemini çok kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırabilmekteyiz. Tüm marka iPhone cihazlarınızın, batarya problemlerini Acil Cep Servis güvencesi ile yenilemek isterseniz, arama motoru üzerinden acil cep servisi araması yaparak sunmuş olduğumuz hizmetleri görebilir ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  • Acil Cep Servis hizmetimiz ile batarya değişimi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.
  • Batarya değişimi sonrasın da oluşabilecek sorunlar acil cep servisi garantisi altındadır.
  • Batarya değişimi işleminde kullanılacak yedek parçalar tamamı ile orijinal yedek parçalardır.
  • Uzman ve profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderim yapılmaktadır.
  • iPhone kasa değişimi işlemi esnasında herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.
  • Kullanıcı hatası olmayan sorunlar haricinde,  iPhone batarya değişimi acil cep servis garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servisi firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından batarya değişimi hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız acil cep servisi sitemizden ulaşarak kaliteli ve en iyi hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir