ACS-058528

iPhone Ekran Değişimi

iPhone kullanıcılarının en çok mağdur olduğu konulardan biri olan dışarıdan alınan darbeler sonuncunda ekranda oluşan kırıklar ve hasar gören ekran sorunlarıdır. Telefonunuz da oluşan bütün hasar ve problemleri gidererek, siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Türkiye genelinde rekabet hizmet vererek, hizmet sektöründe öncü nitelik taşıyan, güvenilir bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Açıklama

iPhone ekran kırılması, düşme sonrası oluşan ekranda kararma, ekranda lekelenme, ölü pikseller ve ya dokunmatiğiniz çalışmıyor ise Acil Cep Servis hizmeti olarak bütün sorunlarınızı ortadan kaldırarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Uzman ekip ve kadrosu ile iPhone ekranında oluşan problemleri çok kısa bir sürede giderebilmekteyiz.

Tüm iPhone markası cihazlarınızın, ekran problemleri ile ilgili sorunlarınızı acil cep servis güvencesi ile yenilemek veya onarmak isterseniz, arama motoru üzerinden Acil Cep Servis araması yaparak sunduğumuz hizmetleri görebilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  • Acil Cep Servis hizmetimiz ile ekran onarımının işlem süresi, 30 dakika ve 45 dakika zaman diliminde gerçekleşmektedir.
  • Onarım yapılacak kırık ekranların yerine tamamı ile orijine iPhone ekranlarıdır.
  • Uzman ve profesyonel kadromuz ile yapılan bütün işlemler sonrası, Türkiye’nin her noktasına kargo ile göndermemiz mümkündür.
  • Ekran onarımından sonra yaşanılacak olası bir aksilik firmamızın garanti kapsamındadır.
  • iPhone ekran değişimi sonrasında herhangi bir veri kaybı ile karşılaşma probleminiz olmayacaktır.
  • Kullanıcı hatası olmayan problemler haricinde, üretim ve uygulama kaynaklı sorunlar acil cep servis garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından iPhone ekran değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir